خانه / اخبار / تربت حیدریه / 80 عنوان برنامه هفته نیروی انتظامی در تربت حیدریه اجرا می شود

80 عنوان برنامه هفته نیروی انتظامی در تربت حیدریه اجرا می شود

محمد امین شاهرخی فرمانده انتظامی تربت حیدریه

محمد امین شاهرخی فرمانده انتظامی تربت حیدریه

فرمانده نیروی انتظامی تربت حیدریه گفت: 80 عنوان برنامه به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی در این شهرستان برگزار می شود.

سرهنگ محمدامین شاهرخی افزود: حدود 85 درصد برنامه های هفته نیروی انتظامی میدانی و در راستای نظم، انضباط و امنیت اجتماعی با محوریت پلیس و مشارکت مردمی انجام می شود.

وی گفت: در طول این هفته مشاوران، فرماندهان کلانتریها و پلیسهای تخصصی این فرماندهی با حضور در مراکز فرهنگی و مدارس ضمن بیان برخی موارد مصداقی و هشداردهنده از فعالیتهای این نیرو در بخشهای متعدد برای تعامل بهتر و بیشتر پل ارتباطی دو سویه ای ایجاد می کنند.

فرمانده نیروی انتظامی تربت حیدریه اظهار داشت: ویزیت رایگان شهروندان در بهداری این نیرو توسط پزشکان متخصص، ترخیص آسان وسایط نقلیه موتوری و نیز ارائه خدمات پلیس 10+ خدمات مضاعفی است که به مناسبت هفته ناجا در این شهرستان انجام می شود.

وی در ادامه افزود: نیروی انتظامی باید مظهر اقتدار و دفاع از حریم انسانها و تجسم ایمان باشد زیرا امنیت و آرامش موجود در جامعه مرهون تلاش و خدمات پلیس است.

سرهنگ شاهرخی گفت: برگزاری صبحگاه مشترک با حضور نیروهای ارتش، سپاه و نیروی انتظامی، نواختن زنگ انضباط اجتماعی و غبارروبی مزار شهدا بخش دیگری از برنامه های تدارک دیده شده هفته ناجا در تربت حیدریه است.

درباره تربت حیدریه

تربت حیدریه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(