خانه / اخبار / تربت حیدریه / 72 زندانی جرائم غیرعمد در تربت حیدریه، منتظر یاری خیرین

72 زندانی جرائم غیرعمد در تربت حیدریه، منتظر یاری خیرین

زندانیان جرائم غیرعمد در انتظار یاری خیرین

زندانیان جرائم غیرعمد در انتظار یاری خیرین

رئیس اداره زندان تربت حیدریه گفت: 72 زندانی جرائم غیرعمد در این شهرستان در انتظار کمک های خیرین، دوران محکومیت خود را سپری می کنند.

به گزارش ایرنا، علی عبدی دوشنبه شب در آیین جشن گلریزان برای رهایی زندانیان تربت حیدریه، مجموع بدهی این محکومان مالی را 12 میلیارد ریال اعلام کرد.
وی افزود: انجمن حمایت از زندانیان تا کنون بیش از 2 میلیارد و 130 میلیون ریال از طریق کمک های نقدی و غیرنقدی در قالب سبد کالا به خانواده زندانیان، 140 میلیون ریال کمک تحصیلی و 270 میلیون ریال مساعدت برای اجرای امور فرهنگی زندان کمک کرده است.
عبدی گفت: پارسال 25 زندانی با مجموع بدهی 14 میلیارد و 930 میلیون ریال با همت ستاد دیه استان، مددکاری زندان و خیرین از زندان تربت حیدریه آزاد شدند.
رئیس زندان تربت حیدریه خاطرنشان کرد: اداره زندان با کمک انجمن حمایت از زندانیان و ستاد دیه استان سعی در نهادینه کردن فرهنگ حمایت و کمک رسانی به خانواده زندانیان داشته که تحقق این امر بدون حمایت سازمان ها و نهادها امکان پذیر نخواهد بود.
رئیس دادگستری تربت حیدریه نیز در این آیین اظهار کرد: در چهارچوب اجرای قانون محکومیت های مالی در سال 93، بسیاری از زندانیان با تقاضای تعسیر و تقسیط بدهی، آزاد شدند.
محمدابراهیم زاده گفت: متاسفانه شائبه ای بین مردم به وجود آمده مبنی بر اینکه دستگاه قضا با اجرای حکم اقدام به زندانی کردن افراد کرده و سپس با برگزاری جشن گلریزان، سعی در آزاد کردن این محکومان دارد.
وی با بیان اینکه دستگاه قضا موظف است در راستای اجرای بحق قانون قاطعانه عمل کند، افزود: هدف از برگزاری هر ساله جشن گلریزان، کمک به خانواده زندانیان جرائم غیرعمد و بازگشت سرپرستان به آغوش گرم خانواده ها است.

درباره تربت حیدریه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(