خانه / اخبار / 406 نفر عضویت در شورای شهر و روستای تربت حیدریه را عهده دار می شوند

406 نفر عضویت در شورای شهر و روستای تربت حیدریه را عهده دار می شوند

تربت حیدریه: فرماندار تربت حیدریه گفت: 406 نفر در شورای اسلامی شهر و روستای این شهرستان انتخاب می شوند.
شورای شهر و روستای

شورای شهر و روستای

به گزارش خبرنگار مهر، حسن فتحی نیا شنبه شب در جلسه شورای اداری این شهرستان اظهار کرد: قوانین انتخاباتی در کشور ما طوری وضع شده است که همه امور انتخابات توسط هیئت هایی که از خود مردم تشکیل می شود اداره می شود و تجربه نشان داده هر کجا کار به مردم واگذار شده است، موفق بوده است.
فرماندار تربت حیدریه افزود: برای برگزاری هر دو انتخابات در شهرستان بستری مناسب با ساز و کاری قوی توسط هئیت های اجرائی و نظارت فراهم شده است.
فتحی نیا گفت: تربت حیدریه دارای چهار نقطه شهری و 131 روستا است که براساس برآوردها برای این تعداد نقاط شهری و روستایی پیش بینی حدود197شعبه اخذ رای می شود.
وی بیان کرد: چهار هزار نفر در تربت حیدریه عهده دار امور برگزاری انتخابات در قالب هئیت های مختلف خواهند بود.
فرماندار تربت حیدریه خطاب به اعضای شورای اداری تربت حیدریه گفت: وظیفه ما در اختیار گذاشتن تمام امکاناتمان برای یرگزاری باشکوه انتخابات و تشویق مردم به حضور در صحنه انتخابات است و از این رو احدی حق ندارد از امکانات بیت المال و عوامل اداری به نفع یا ضرر نامزد انتخاباتی استفاده کند، چرا که سخت با متخلفین در این امر برخورد می کنیم.

 

درباره تربت حیدریه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(