خانه / اخبار / تربت حیدریه / 15هزار بیمار در بیمارستان رازی تربت حیدریه خدمات درمانی دریافت کردند

15هزار بیمار در بیمارستان رازی تربت حیدریه خدمات درمانی دریافت کردند

تربت حیدریه – رییس بیمارستان رازی تامین اجتماعی تربت حیدریه گفت: بیش از 15 هزار بیمار در سال گذشته از این بیمارستان خدمات درمانی دریافت کردند.
بیمارستان

بیمارستان

ˈامیر اسلامیانˈ روز دوشنبه در گفتگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: درآمد سال گذشته بیمارستان رازی تربت حیدریه حدود 27میلیارد ریال بود که این رقم با درآمد بیمارستانهای برخی مراکز استان برابری دارد.

وی گفت: سال گذشته حدود پنج میلیارد و 700 میلیون ریال تجهیزات پزشکی برای این بیمارستان خریداری شد.

وی همچنین از راه اندازی بخش چشم پزشکی این بیمارستان در آینده نزدیک خبر داد.

رییس بیمارستان رازی تربت حیدریه اظهار داشت: این بیمارستان دارای 160 تخت است که 111 تخت آن از سوی وزارت بهداشت تصویب شده و 107 تخت آن فعال است.

اسلامیان با اشاره به عملکرد این بیمارستان، افزود: با توجه به کوتاه شدن مدت اقامت بیمار، ضریب اشغال تخت در این بیمارستان طی سال گذشته 72 درصد بوده است.

وی میانگین مراجعه بیمار به بیمارستان رازی تامین اجتماعی تربت حیدریه را 600 بیمار در ماه ذکر کرد و گفت: در زمینه تامین نیروی انسانی نیز سال گذشته 60 نفر به استخدام این بیمارستان در آمدند که با بکارگیری آنان کادر پرستاری این بیمارستان تکمیل شد.

درباره تربت حیدریه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(