خانه / اخبار / تربت حیدریه / ۲ پروژه بزرگ فولاد در تربت حیدریه اجرایی می‌شود

۲ پروژه بزرگ فولاد در تربت حیدریه اجرایی می‌شود

نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی گفت: اجرایی شدن دو پروژه بزرگ فولاد در این شهرستان ۲۰ هزار ظرفیت شغلی ایجاد می‌کند.
خسروی نماینده تربت حیدریه

خسروی نماینده تربت حیدریه

ابوالقاسم خسروی نماینده مردم تربت حیدریه اظهار کرد: احداث کارخانه فولاد در تربت حیدریه از مصوبات سفر اول استانی و هیئت دولت است که موانع احداث آن رفع شده است.
وی گفت: احداث یک واحد فولاد 750 هزار تنی در تربت حیدریه با توجه به استعدادها و معادن غنی سنگ آهن و فولاد درخراسان رضوی به ویژه کارخانه تولید کنسانتره آهن در سنگان خواف و وجود راه آهن می‌توانست کار را سریع‌تر از آنچه هست پیش ببرد و البته رئیس جمهور سابق در جمع مردم تربت حیدریه قول داده بود تا پایان دولت دهم ستون‌های این پروژه بالا برود.
خسروی بیان کرد: این پروژه جزء چهار طرحی است که وزیر اقتصاد آن را در اولویت‌های اول و دوم خود قرار داده است.
نماینده مردم تربت حیدریه تصریح کرد: هر دو پروژه بزرگ فولاد به فضل پروردگار اجرایی می‌شود و اگر این مسئله بسیار مهم که قدم‌های موثری در اجرایی شدن آن برداشته شده عملیاتی شود بخش اعظمی از بیکاری شهرستان برطرف می‌شود.
خسروی گفت: همه صاحب نظران اقتصادی شهرستان معتقد هستند که این پروژه‌ها 20 هزار شغل مستقیم و غیر مستقیم در شهرستان ایجاد می‌کند.
وی خاطرنشان کرد: این پروژه در فاز یک با ظرفیت 1.4 میلیون تن و اشتغالزایی 2800 نفر با حجم سرمایه گذاری یک میلیارد یورو بزرگ‌ترین پروژه صنعتی شرق کشور محسوب می‌شود.

درباره تربت حیدریه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(