خانه / اخبار / تربت حیدریه / کمبود اعتبار و پیاده روهای خاکی تربت حیدریه

کمبود اعتبار و پیاده روهای خاکی تربت حیدریه

ابوالقاسم عظیمی ، معاون عمرانی شهردار تربت حیدریه

ابوالقاسم عظیمی ، معاون عمرانی شهردار تربت حیدریه

معاون عمرانی شهردار تربت حیدریه گفت: کمبود منابع اعتباری، این نهاد را برای ساماندهی معابر و اصلاح وضعیت پیاده رو خیابان های شهر دچار مشکل کرده است.

ابوالقاسم عظیمی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: از سال 92 تاکنون شهرداری نسبت به اصلاح پیاده رو خیابان های اصلی شهر به میزان چهار هزار و 250 مترمربع اقدام کرده، اما اکنون از مدتی قبل ادامه اجرای این طرح به علت کمبود اعتبارات متوقف شده است.
وی با بیان این که ساماندهی سه هزار و 700 مترمربع از مساحت پیاده روهای شهری با مشارکت شهروندان صورت گرفته، افزود: هزینه اصلاح هر مترمربع پیاده رو به طور متوسط 500 هزار ریال است.
وی با بیان اینکه هنوز بخش زیادی از نقاط اصلی شهر نیازمند اصلاح پیاده رو است، گفت: با توجه به مشارکت بسیار ضعیف شهروندان، شهرداری در عمل قادر نیست خدمتی در این خصوص به مردم ارایه کند.
عظیمی اظهار داشت: شهرداری الگوی اصلی کار مورد نظر برای اصلاح پیاده روهای شهر را، در بخشی از خیابان فردوسی، حدفاصل ساختمان شهرداری تا چهارراه شورا اجرا کرده که در آن نوار زردرنگ ویژه عبور نابینایان نیز در نظر گرفته شده است.

درباره تربت حیدریه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(