خانه / اخبار / کشتی فرنگی قهرمانی آسیا دو نقره برای ایران در روز نخست

کشتی فرنگی قهرمانی آسیا دو نقره برای ایران در روز نخست

دهلی نو – با شکست مهدی زیدوند در فینال رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا که امروز در مقابل حریف کره جنوبی حاصل شد ایران در روز نخست این رقابت ها به دو مدال نقره دست یافت.
کشتی فرنگی

کشتی فرنگی

به نقل از ایرنا، ˈمهدی زیدوندˈ فرنگی کار وزن 66 کیلوگرم در مقابل حریفی از کره جنوبی مغلوب شد و به مدال نقره بسنده کرد.
مهدی زیدوند برای رسیدن به دیدار فینال بر کشتی گیرانی از قرقیزستان و ژاپن غلبه کرده بود و کشتی گیر قرقیزستانی در جایگاه سوم این رقابت ها ایستاد.
پیش از زیدوند، ˈعبدالمحمد پاپیˈ فرنگی کار وزن 60 کیلوگرم با کسب مدال نقره، اولین مدال کاروان کشتی فرنگی ایران را به ارمغان آورد.
ˈمحسن حاجی پورˈ در وزن 55 کیلوگرم و ˈبشیر باباجان زادهˈ در وزن 120 کیلوگرم دیگر نمایندگان ایران در روز نخست رقابت ها بودند که از دور رقابت ها حذف شدند.
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی در شهر دهلی نو پایتخت هندوستان در حال برگزاری است.
فردا در ادامه این رقابت ها نمایندگان ایران در اوزان 74، 84 و 96 کیلوگرم به روی تشک خواهند رفت.
در وزن 74 کیلوگرم ˈهادی علیزاده پورنیاˈ پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف برنده دیدار کشتی گیران ژاپن و قزاقستان می رود و در صورت پیروزی، با برنده مبارزه کشتی گیران تایلند و تاجیکستان مسابقه می دهد. در این وزن 12 کشتی گیر حضور دارند.
در وزن 84 کیلوگرم که 12 کشتی گیر به روی باسکول رفتند، ˈطالب نعمت پورˈ در دور نخست به مصاف حریفی از چین می رود و در صورت پیروزی در دور دوم با برنده مسابقه کشتی گیران ویتنام و ترکمنستان روبرو می شود.
همچنین در وزن 96 کیلوگرم ˈداود گیل نیرنگˈ در دور نخست به مصاف حریفی از ژاپن می رود و در صورت پیروزی با کشتی گیر ازبکستانی روبرو می شود.در این وزن 13 کشتی گیر حضور دارند.

درباره تربت حیدریه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(