خانه / اخبار / تربت حیدریه / کسب 4 عنوان برتر توسط هنرمندان تربتی در جشن اردیبهشت تئاتر خراسان‌

کسب 4 عنوان برتر توسط هنرمندان تربتی در جشن اردیبهشت تئاتر خراسان‌

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تربت‌حیدریه گفت: هنرمندان تربت‌حیدریه، چهار عنوان برتر در جشن اردیبهشت تئاتر خراسان‌رضوی را کسب کردند.
کسب 4 عنوان برتر توسط هنرمندان تربتی

کسب 4 عنوان برتر توسط هنرمندان تربتی

غلامرضا نجفی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تربت‌حیدریه اظهار کرد: جشن اردیبهشت تئاتر ایران در تربت‌حیدریه و مراسم تجلیل از هنرمندان و فعالان عرصه تئاتر، در قالب جشن اردیبهشت تئاتر ایران، همزمان با سایر نقاط کشور در تربت‌حیدریه برگزار می‌شود.

وی افزود: قرار است از بیش از 10 چهره برتر تئاتر شهرستان که در جشنواره‌های استانی و کشوری، برای شهرستان کسب افتخار کرده‌اند، تجلیل شوند.

نجفی گفت: هنرمندان تئاتر تربت‌حیدریه چهار جایزه جشن اردیبهشت تئاتر خراسان‌رضوی را آن خود کردند و جایزه بهترین بازیگر زن سال را نیز روشنک سه قلعه‌گی، جایزه گروه نمایش برتر استان را گروه تئاتر تجربه و جایزه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برتر استان را اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تربت‌حیدریه از آن خود کردند.

وی تصریح کرد: همچنین از احمد وطن‌دوست که دبیری دو دوره سوگواره پرده‌خوانی استان‌های خراسان را به عهده داشت به عنوان خادم تئاتر تجلیل به عمل آمد و هنرمندان این شهرستان در رشته‌های کارگردانی دو نامزد و در رشته بازیگری مرد نیز دو نامزد داشتند.

درباره تربت حیدریه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(