خانه / اخبار / توصیه های استاندار برای کارخانه فولاد تربت و بهره برداری فاز سوم کارخانه کائولین

توصیه های استاندار برای کارخانه فولاد تربت و بهره برداری فاز سوم کارخانه کائولین

با حضور استاندارخراسان رضوی، فاز سوم کارخانه کائولین تربت حیدریه مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
فروزانمهر استاندار خراسان رضوی

فروزانمهر استاندار خراسان رضوی

استاندار خراسان‌رضوی در بازدید چند ساعته به همراه فرماندار، نماینده و شورای اداری شهرستان از طرح‌های صنعتی تربت‌حیدریه بازدید و با فعالان اقتصادی این شهرستان دیدار و گفت‌وگو کرد.

محمد‌حسین فروزان‌مهر در بازدید از مراحل ساخت و پیشرفت مجتمع فولاد تربت حیدریه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: کارخانه فولاد تربت‌حیدریه بزرگترین مجتمع فولاد شرق کشور است و یکی از موثرترین عوامل ظهور و بروز اشتغال در منطقه است.

به گفته وی، با راه‌اندازی این مجتمع عظیم بخش اعظمی از مشکلات منطقه حل خواهد شد.

استاندار خراسان‌رضوی عنوان داشت : پروژه فولاد تربت‌حیدریه اگر جدی گرفته نشود هیچ توجیه اقتصادی ندارد و حمایتی از آن صورت نخواهد گرفت.

فروزان‌مهر یادآور شد: مسئولین پروژه فولاد تربت‌حیدریه قبل از بهره‌برداری، ساختمانها و فضای اداری را آماده کنند تا مشکلات سریع‌تر مرتفع گردد و هر ماه عملکرد پیشرفت فولاد به استانداری گزارش شود.

در حاشیه این سفر فاز سوم کارخانه کائولین تربت‌حیدریه مورد بهره‌برداری قرار گرفت و درپایان استاندار خراسان‌رضوی و هیئت همراه از بزرگترین و مجهزترین کارخانه گلوبال زعفران جهان نیز بازدید کرد.

 

درباره تربت حیدریه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(