خانه / اخبار / کارخانه فولاد تربت حیدریه ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است!

کارخانه فولاد تربت حیدریه ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است!

مدیرعامل کارخانه فولاد تربت حیدریه گفت: کارخانه فولاد تربت حید ریه تاکنون ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و ظرفیت تولید یک میلیون تن ورق فولاد را دارد.
فولاد

فولاد

محمد رضوی مدیرعامل کارخانه فولاد تربت حیدریه : مجتمع فولاد تربت حیدریه بزرگترین پروژه صنعتی شرق کشور است که با ظرفیت یک میلیون تن تولید ورق فولادی در سال کمک اقتصادی مهمی برای کشور و استان است.

وی گفت: کار احداث این پروژه از 4 سال قبل به صورت جدی آغاز شده است که در سال 2011 با سرمایه گذار خارجی انعقاد قرارداد شده وپیش بینی ما بر این است که ظرف  42 ماه آینده به بهره برداری کامل می‌رسد.

رضوی بیان کرد: مواد اولیه فولاد قرار است از معدن سنگ آهن خواف تامین شود و مشکلی در این زمینه نداریم، همچنین مشکل گاز، آب و برق این مجتمع حل شده و مانعی در این زمینه وجود ندارد.

مدیرعامل کارخانه فولاد تربت حید ریه در رابطه با برخی مشکلات این مجتمع تصریح کرد: فولاد رخ تاکنون بالغ بر 200میلیارد ریال هزینه دربرداشته و 800 میلیارد ریال دیگر آن از محل تسهیلات 6 بانک کشور تامین می‌شود.

رضوی عنوان کرد: با راه اندازی این پروژه برای 2800 نفر بصورت مستقیم و10 هزار نفر بصورت غیر مستقیم اشتغالزایی می‌شود.

به نقل از تسنیم

درباره تربت حیدریه

7 نظرات

 1. روند پیشرقت پروژه های تربت واقعاً کنده ، چه پروژه های افتصادی ، چه فرهنگی …
  از سینمای ویران شده تربت گرفته تا فولاد و مصلی!
  با این احتساب درصدها و میزان سالهای سپری شده ، امیدی به ظهور فرج هست اما امیدی به افتتاح این پروژه ها نیست. :negative:

  • گل گفتی ، اگه همین فولاد افتتاح بشه کلی از ما جوونای بیکار میریم سر کار ، خودشون کار دارن ، بچه هاشون همه سرکارن ، به فکر جوونای بقیه نیستن :cry:

 2. حسین آقا یکی از همشهری های عزیر در تصحیح این خبر گفتند که 30 درصد پیشرفت نداشته ؛ در واقع 20 درصد پیشرفت داشته .
  هی داره کم میشه این درصد ، احتمالاً درصد معکوسه!! یعنی اگه به صفر برسه افتتاح میشه !!!! :laughing: :D
  کی چشمش آب میخوره این فولاد افتتاح بشه؟؟؟؟؟

 3. از تمام مسولین کارخانه می خوام خواهشا فقط فامیلا شونو نیارن تو کارخانه ، فکر این همه جوون بیکار دیگم باشن هرچند می دونم که هرگز میخ آهنی نرود در سنگ!!!! :cry:

  • آقایاون خانمها چه توقعها دارین ها الان ادما با آشنا و پارتی همه جا راه دارن. خانم به اسم استاد دانشگاه پیام نور و متاهل داره تو این شهر هرکاری دلش میخواد می کنه و هیچ کس هم حاظر نیست حداقل راجبش تحقیق کنه ببینه مردم راست میگن یا نه؟ چرا؟ چون پارتی دارن و اسمشون خانم دکتر

 4. جامعه مهندسین مکانیک تربت حیدریه

  سلام
  من می خواستم از مسئولین این شهر کمی گله کنم.
  1-آقای شهردار شما که خانه خودتون رو نمی تونید درست کنید چطوری می تونید یک شهر را آباد کنید بله آقای ناصری منظورم همان خانه میدان شهدا است که چند سال است تخریبش کردین و واسه مردم دردسر درست کردین.
  2-آقایان شورای شهر:وقت انتخابات که می شود همه شما ها در صحبتهایی که دارید دادما می گید ما برای شهر کار مفید انجام می دهیم اما وقتی … از پل گذشت دیگه همه چیز فراموش می شه و … فقط می خواین پول بیت و المال مسلمین و حیف و میل کنید.
  3-آقای فرماندار شما هم که همیشه یا جلسه دارین و یا هم اینکه رفتین مشهد استانداری کاش یک کم هم به فکر مردم باشد بد نیست.
  4-آقای نماینده شما هم که انگار که نه انگار در مجلس هستید … حد اقل هر سال یک بار جلوی دوربین های مجلس بیاید تا ما هم بگیم این آقای خسروی هم داره حداقل داره دیده می شود.نمی دونم مردم چرا به شما فرهنگیان رای می دهند آقای نماینده از کارخانه فولاد و نیروگاه تربت و … چه خبر ؟؟؟ حداقل نماینده قبلی یه کمی پیگیری می کرد.
  واقعا در مورد این مسئولین شما چه فکری می کنید؟؟؟
  تا کی می خواهید اینطوری فکر کنید؟؟؟ پس کی باید از نخبه ها استفاده کنیم؟

 5. چگونه می توان سهام کارخانه فولاد تربت را خریداری کرد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(