خانه / اخبار / تربت حیدریه / پیست اسکیت تربت حیدریه تکمیل شد

پیست اسکیت تربت حیدریه تکمیل شد

پیست اسکیت تربت حیدریه

پیست اسکیت تربت حیدریه

تربت حیدریه- ایرنا- رییس هیات اسکیت تربت حیدریه گفت: با صرف 250 میلیون ریال اعتبار برای آسفالت و تکمیل روشنایی پیست اسکیت شهید رستم پور این شهر، تربت حیدریه می تواند میزبان مسابقات استانی این رشته باشد.

محمد مقدم روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه 20 میلیون ریال از این مبلغ را هیات و بقیه را شهرداری تامین کرده، افزود: نخستین میزبانی ما برپایی مسابقات اسکیت استان است که 25 ماه جاری به مناسبت روز بهزیستی و تامین اجتماعی برگزار می شود.
وی گفت: پیست اسکیت تربت حیدریه در پارک پیشکوه واقع شده که به جز فصول برف و باران، مورد استقبال علاقه مندان است و ورزشکاران در ایام بارندگی هم در سالن های سرپوشیده کوثر و مالک اشتر به تمرین می پردازند.
مقدم افزود: به جز شرکت کنندگان در طرح اوقات فراغت که تعدادشان به 50 نفر می رسد، این هیات اکنون 20 نفر بیمه شده ورزشی را زیر پوشش دارد که نیمی از آنان خانم هستند که 12 نفر به صورت حرفه ای در این رشته فعالیت می کنند.

درباره تربت حیدریه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(