خانه / فناوری اطلاعات / پیج رنک چکر

پیج رنک چکر

پیج رنک page rank cheker

پیج رنک page rank cheker

مفهوم پیج رنک گوگل چیست؟

گوگل برای تعیین اهمیت صفحات از پیج رنک استفاده میکند که یکی از فاکتورهای اصلی برای رتبه بندی نتایج گوگل است. پیج رنک (Page Rank) توسط بنیانگذاران گوگل Larry Page و Sergey Brin در استنفورد مطرح شد. و در واقع اصطلاح پیج رنک نیز از اسم لری پیج گرفته شده است.

اهمیت پیچ رنک چقدر است؟

Page Rank یکی از چندین عامل موثر بر رتبه بندی نتایج گوگل است و تاثیر زیادی بر آن دارد، از طرف دیگر این فاکتور که عددی بین ۱ تا ۱۰ است معیار مناسبی برای تعیین میزان محبوبیت و اعتبار سایت شما از دید بازدیدکنندگان خواهد بود که تاثیر زیادی بر جذب تبلیغات در سایت خواهد داشت.

رتبه الکسا

برخلاف پیج رنک گوگل که هرچه بیشتر باشد بهتر است رتبه بندی الکسا به صورت برعکس است به این صورت که هر چه رتبه سایت به یک نزدیکتر باشد نشان دهنده ترافیک و بازدید بیشتر می باشد.

حائز اهمیت است به علت اینکه رتبه الکسا مداوم در حال به روز رسانی می باشد هر روز رتبه سایتها دستخوش تغییر می شود و از همه مهمتر تمامی سایتها در روزهای اول شروع به کار خود نیز رتبه چند میلیونی کسب می کنند که این رتبه بر اساس بازدید و ترافیک سایت روز به روز بهتر می شود.

این سیستم علاوه بر آمار روزانه و رتبه بندی جهانی وبسایتها ,سایتهای یک کشور را نیز بر اساس ترافیک و بازدیدشان رتبه بندی می کند که این ویژگی ها سبب شده تا به یک سیستم پر طرفدار تبدیل شود.

امروز قصد داریم سایتی را معرفی کنیم که با سریعترین روش ممکن بتوانید پیج رنک و رتبه ی الکسای سایت ها را مشاهده کنید.

این سایت می تواند به طور همزمان چندین سایت را بررسی کند .

برای چک کردن پیج رنک گوگل و رتبه الکسا می توانید به این سایت مراجعه کنید

پیج رنک چکر    http://multipagerank.ir/

درباره تربت حیدریه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(