خانه / اخبار / تربت حیدریه / پنج واگن درجه یک ویژه مسافرین راه آهن تربت حیدریه اختصاص یافت

پنج واگن درجه یک ویژه مسافرین راه آهن تربت حیدریه اختصاص یافت

قطار

قطار

تربت حیدریه – نماینده مردم تربت حیدریه، مه ولات و زاوه در مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه ای با حضور وزیر راه و شهرسازی در تهران پنج واگن درجه یک با ظرفیت 300نفر در روز ویژه مسافرین راه آهن تربت حیدریه اختصاص یافت.

ابوالقاسم خسروی افزود: در این جلسه تصمیم گیری شد تا بلوار راه آهن از میدان امداد تا جاده کمربندی به طول سه کیلومتر جهت دسترسی آسانتر مسافرین به ایستگاه تربت حیدریه با مشارکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران احداث شود.

وی ادامه داد: برای اجرای این بلوار شهرداری تربت حیدریه تملک اراضی و اجرای مسیر را انجام خواهد داد و با مشارکت معاونت راه روستایی وزارت راه و شهرسازی با اعتباری بالغ بر10 میلیارد ریال تا پایان سال جاری این بلوار احداث می شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: در این جلسه عنوان شد، با توجه به استعدادهای ایستگاه راه آهن این شهرستان که نقطه اتصال شمال به جنوب و شرق به غرب کشور و هرات افغانستان است باید مساله ارتقای راه آهن شهرستان به اداره کل در اولویت وزارت راه و مسکن و شهرسازی قرار گیرد.

خسروی افزود: در خصوص انتقال مسافرین از تربت حیدریه به تهران و بر طرف کردن نارضایتی های موجود در ارایه خدمات بهتر، سهمیه بلیت شهرستان با قطار مناسب تا سقف 370 بلیت در روز افزایش می یابد و از این پس سهمیه بلیت شهرهای مسیر تهران نیز برای همشهریان در نظر گرفته شده است.

درباره تربت حیدریه

تربت حیدریه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(