خانه / اخبار / تربت حیدریه / پروژه فاضلاب میدان 22 بهمن نیازمند 3 میلیارد ریال اعتبار

پروژه فاضلاب میدان 22 بهمن نیازمند 3 میلیارد ریال اعتبار

مدیر شرکت آب و فاضلاب تربت حیدریه گفت: اجرا و بهره‌برداری پروژه فاضلاب مسیر میدان 22 بهمن تا شهرک ولیعصر نیازمند 3 میلیارد ریال اعتبار است.
شرکت آب و فاضلاب

شرکت آب و فاضلاب

محمود امیری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تربت حیدریه اظهار داشت: شبکه فاضلاب شهرک ولیعصر(عج) به متراژ 34 کیلومتر از محل فایناس داخلی (دریافت حق انشعاب فاضلاب از مشترکان) اجرا و مقرر شد 9 کیلومتر باقی مانده از محل اعتبارات مسکن مهر اجرا شود.

وی ادامه داد: 8 هزار و 200 متر از این پروژه انجام شد اما به دلیل عدم تخصیص اعتبار لازم، عملیات اجرایی شبکه فاضلاب در سال 92 متوقف شده است.

امیری بیان داشت: در واقع نقطه اتصال انشعابات خانگی و فرعی به انشعاب اصلی است که فاضلاب شهرک را به تصفیه خانه وصل می‌کند.

وی گفت: مقرر شد 800 متر باقی مانده در مسیر میدان 22 بهمن تا شهرک ولیعصر(عج) از محل منابع داخلی به مبلغ 3 میلیارد ریال انجام شود که هم اکنون در حال اجرا است و حداکثر تا یک ماه آینده فاضلاب شهرک ولیعصر(عج) وارد مدار شده و مشکل مرتفع می‌شود.

درباره تربت حیدریه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(