خانه / فناوری اطلاعات / پایان کار مسنجر قدیمی یاهو در ۱۵ مرداد

پایان کار مسنجر قدیمی یاهو در ۱۵ مرداد

پایان کار یاهو مسنجر

پایان کار یاهو مسنجر

به تازگی شنیده می شود که نرم افزار پیام رسان قدیمی شرکت آمریکایی یاهو تحت عنوان یاهو مسنجر(Yahoo Messenger)بعد از ۱۸ سال خدمت رسانی قرار است در تاریخ ۵ اوت برابر با ۱۵ مرداد به پایان کار خود برسد.انگار خود یاهو هم بر این موضوع مهر تایید زده است.

بنابر گزارش های VentureBeat،این مسنجر در آسیا دارای محبوبیت فراوانی است.در هر صورت احتمالا باید منتظر سرویس های جدیدتر و کاربردی تر از این کمپانی باشیم.در ادامه،یاهو توضیحاتی در خصوص بسته شدن سیستم پیام رسان یاهو منتشر کرده است:

یاهو مسنجر خدمت بزرگی به کاربران دنیای مجازی کرد. اما اکنون دیگر از این سرویس پشتیبانی نمی‌شود و قرار است که در تاریخ گفته شده به‌طور کامل تعطیل شود. هدف ما ارائه بهترین تجربه برای کاربران بود.

بعد از رسیدن ۱۵ خرداد که وعده مقرر تعطیلی این سرویس است،کاربران دیگر امکان ورود به آی دی خود را نخواهند داشت،اما همچنان پیام رسانی از طریق API یاهو ممکن خواهد بود.این مسنجر هنوز در فروشگاه گوگل پلی و اپ استور وجود دارد.از مدت ها پیش شایعه تعطیل شدن یاهو شنیده می شد،اما اکنون این خبر جنبه واقعیت به خود گرفته است.در هر حال انتظار عرضه سرویس های بهتر توسط یاهو می رود.گفتنی است که همچنان استفاده از نسخه اندروید و IOS این مسنجر وجود دارد.

درباره تربت حیدریه

تربت حیدریه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(