خانه / اخبار / تربت حیدریه / پايان ساخت تنديس مشاهير تربت حيدريه

پايان ساخت تنديس مشاهير تربت حيدريه

پارک مشاهیر

پارک مشاهیر

تربت حيدريه، غضنفري/ساخت تنديس ۱۶نفر از مشاهير دوران معاصر تربت حيدريه به پايان رسيد.

مدير پروژه پارک مشاهير تربت حيدريه در گفت وگو با خراسان با اعلام اين مطلب افزود: پارک مشاهير شهرستان، اولين پارک مشاهير کشور است که همه تنديس هاي آن متعلق به مشاهير شهرستان است.

«مرتضي شبان» افزود: تربت حيدريه به ويژه در دوران معاصر و ۱۰۰ سال اخير رجال و مشاهيري داشته است که در رويدادهاي کشور از جمله انقلاب مشروطه جزو چهره هاي موثر و کليدي بوده اند از جمله مرحوم «شيخ احمد تربتي» مدير مسئول روزنامه «روح القدس» که در راه تحقق جنبش مشروطيت جزو اولين روزنامه نگاران شهيد کشور محسوب مي شود و همچنين شهيد «صدرالعلماي تربتي» از طرفداران تفکر مشروطه و شيخ فضل ا… نوري که در راه تحقق آرمان هاي انقلابي خود به درجه رفيع شهادت دست يافت.

مدير پروژه پارک مشاهير تربت حيدريه افزود: علماي داراي مرتبه اجتهاد، خيران و واقفان بزرگ، ادبا و نويسندگان، شهداي محوري و سرداران دفاع مقدس، دانشمندان و محققان از ديگر رجالي هستند که تنديس آن ها ساخته شده است.

درباره تربت حیدریه

تربت حیدریه

4 نظرات

 1. الان این پارک مشاهیر افتتاح شده ؟ نشده؟ کجا هست اصلا؟ :unsure:
  الان دوست دارم برم با مشاهیر آشنا بشم. :p

 2. کو من که پارک مشاهیییییییییییییر ندیدم :unsure: نیست!!!!!! B-) میشه ادرسشو واسم ایمیل کنید این پارکتون رو…

  • تربت حیدریه

   اون عکسی که برای این خبر قرار دادیم ، اون مربوط به تربت نیست،صرفاً واسه اینکه عکس مرتبطی قرار بدیم گذاشتیم ، والا به نظرم هنوز در حال ساخت تندیس هستند ، چون هنوز اطلاعی از مکان و افتتاح و … در دست نداریم. :whistle: :unsure: :soot:

 3. تربت حیدریه

  بنا به اعلام دوستان این تندیس ها در پارک کاشانی نصب خواهند شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(