خانه / اخبار / هند به جای پول، به ایران بنزین می دهد

هند به جای پول، به ایران بنزین می دهد

در نشست سفیر هند با وزیر نفت ایران اعلام شد از آنجایی که به علت تحریم های بانکی، هند نمی تواند پول نفت ایران را پرداخت کند، به جای پول، بنزین به ایران صادر می کند.
بنزین

بنزین

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،در ملاقات وزیر نفت ایران و سفیر هند، قرار شد هندبه ازای دریافت نفت سنگین ایران، بنزین تولیدی خود را به ایران بفرستد.

هند اعلام کرده است که به دلیل مشکلات ارزی نمی‌تواند پول نفت ایران را پرداخت کند و به همین جهت قرار است فروش نفت ایران با خرید بنزین از این کشور صورت پذیرد.

وزیر نفت تاکید کرده است که واردات بنزین موقتی است.

وی یکی از راهکارهای کاهش وابستگی به بنزین را توسعه صنعت سی‌ان‌جی عنوان کرد و افزود: همزمان با توسعه سی‌ان‌جی، ساخت پالایشگاه‌های جدید نفت و میعانات گازی هم در دستور کار قرار دارد.
زنگنه افزود: به علت مصرف بالای بنزین در کشور، تولید بنزین در پالایشگاه ها متوقف نخواهد شد، اما هر زمانی که بتوانیم افزایش تولید در پالایشگاه‌ها داشته باشیم، تولید بنزین در پتروشیمی‌ها قطع و این خوراک در واحدهای دیگر پتروشیمی‌ها استفاده و صادر می‌شود.

درباره تربت حیدریه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(