خانه / اخبار / تربت حیدریه / همایش ملی جایگاه زنان در مدیریت جهادی در تربت حیدریه برگزار شد

همایش ملی جایگاه زنان در مدیریت جهادی در تربت حیدریه برگزار شد

همایش ملی جایگاه و نقش زن در مدیریت جهادی

همایش ملی جایگاه و نقش زن در مدیریت جهادی

رییس همایش در حاشیه برگزاری همایش گفت: این همایش با همکاری دانشگاه تربت حیدریه و با موضوعات سلامت، جمعیت و زنان، سیاست و زنان، مدیریت جامعه و زنان به مدت یک روز برگزار شده است.

علیرضا کرباسی افزود: بیش از 280 مقاله از سراسر کشور به دبیرخانه این همایش ارسال شد که از این تعداد 158 مقاله مورد پذیرش قرار گرفت.

وی اظهار کرد: برگزاری اینگونه همایش ها در کشور نوعی سرمایه گذاری بلند مدت است که با گسترش نتایج تحقیقات صورت گرفته در آن می تواند باعث بهبود فعالیت و نقش بانوان در تمام عرصه ها شود.

امام جمعه تربت حیدریه نیز در این همایش، مدیریت جهادی را مدیریتی عالمانه همراه با بصیرت و آگاهی دانست و گفت: جایگاه و نقش بانوان جامعه اسلامی در مدیریت جهادی با توجه به روایات، قرآن و تاریخ اسلام بیانگر تاثیرگذاری حضور آنها در تمام عرصه و زمان ها است.

حجت الاسلام مهدی شریعتی تبار افزود: بانوان می توانند با تلاش و مشارکت گسترده در عرصه های فرهنگی، اخلاقی، اجتماعی و سیاسی با توجه به موقعیت و شرایط کنونی جهان اسلام در مدیریت جهادی سهم بسزایی داشته باشند.

در حاشیه این همایش نمایشگاهی از محصولات مشاغل خانگی توسط بانوان برپا و مورد بازدید عموم قرار گرفت.
-ایرنا

درباره تربت حیدریه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(