خانه / اخبار / تربت حیدریه / نهمین یادواره 5 شهید گمنام دانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه برگزار شد

نهمین یادواره 5 شهید گمنام دانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه برگزار شد

یادواره 5 شهید گمنام دانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه

یادواره 5 شهید گمنام دانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه

نهمین یادواره شهدای گمنام آرمیده در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربت حیدریه با شکوه و معنویت خاصی در جوار مزار 5 شهید گمنام مجتمع فرهنگی دانشگاه برگزار و یاد و خاطره شهید و شهادت گرامی داشته شد.
برابر سالهای گذشته با هدف گرامیداشت عملیات بیت المقدس و آزادسازی غرور آفرین خرمشهر و سالروز دفن شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه و پاسداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران و حماسه آفرینی های آنان ، نهمین یادواره شهدای گمنام به همت بسیج دانشجویی و همکاری دفتر فرهنگ اسلامی ، پایگاه بسیج کارکنان شهید آوینی،پایگاه بسیج اساتید با معنویت و شکوه خاصی در جوار مزار شهدای دانشگاه برگزار شد.
در این آیین خانواده شهدا ،جانبازان و ایثارگران ، مسئولین سازمانها نهادها و ادارات و مراکز آموزش عالی ،استادان، دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه حضور یافته و علیرضا دلبریان روایتگر دفاع مقدس در سخنانی با اشاره به رشادتها و حماسه آفرینی های رزمندگان و جوانان در دوران دفاع مقدس بر اقتدار و ایستادگی در مقابل تهدیدات گوناگون دشمنان تاکید کرد.
دلبریان اشاره داشت : حضور جوانان در میدانهای جبهه و جنگ برابر فرمایش ولایت فقیه و مرجع دینی صورت پذیرفت و در سال فرهنگ نیز برابر فرمایش مقام معظم رهبری تاكيد ایشان حضور حقیر در جمع دانشگاه هیان و جوانان در جهت ترويج فرهنگ ايراني.اسلامي و مسئوليت شرعي که داريم و اینکه هر كس هر جا هست، به اندازه توان خود كار كند حقير حسب وظيفه شرعي و اداي دين به ياران شهيدم در جهت انتقال فرهنگ مظلوم جبهه . به نسل آينده و مقابله با تهاجم فرهنگي بدخواهان صورت پذیرفت.
وی گفت : برابر فرمایش مقام معظم رهبری و رییس جمهور محترم در سال فرهنگ ، دانشگاه ها در راستای ماموریتی که در ترویج علم و فرهنگ دارند با عزم ملی و مدیریت جهادی در ترویج فرهنگ شهید و شهادت نیز کوشا باشند.
در این یادواره حجت الاسلام شجاع رییس دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه با خوش آمد گویی به میهمانان در سخنانی یاد وخاطره شهدا را گرامی داشته و از برگزاری نهمین یادواره شهدا در کنار مزار شریف شهیدان ابراز خرسندی نمود.

 

درباره تربت حیدریه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(