خانه / اخبار / تربت حیدریه / نهمین یادواره 5 شهید گمنام دانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه برگزار شد

نهمین یادواره 5 شهید گمنام دانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه برگزار شد

یادواره 5 شهید گمنام دانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه

یادواره 5 شهید گمنام دانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه

نهمین یادواره شهدای گمنام آرمیده در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربت حیدریه با شکوه و معنویت خاصی در جوار مزار 5 شهید گمنام مجتمع فرهنگی دانشگاه برگزار و یاد و خاطره شهید و شهادت گرامی داشته شد.
برابر سالهای گذشته با هدف گرامیداشت عملیات بیت المقدس و آزادسازی غرور آفرین خرمشهر و سالروز دفن شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه و پاسداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران و حماسه آفرینی های آنان ، نهمین یادواره شهدای گمنام به همت بسیج دانشجویی و همکاری دفتر فرهنگ اسلامی ، پایگاه بسیج کارکنان شهید آوینی،پایگاه بسیج اساتید با معنویت و شکوه خاصی در جوار مزار شهدای دانشگاه برگزار شد.
در این آیین خانواده شهدا ،جانبازان و ایثارگران ، مسئولین سازمانها نهادها و ادارات و مراکز آموزش عالی ،استادان، دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه حضور یافته و علیرضا دلبریان روایتگر دفاع مقدس در سخنانی با اشاره به رشادتها و حماسه آفرینی های رزمندگان و جوانان در دوران دفاع مقدس بر اقتدار و ایستادگی در مقابل تهدیدات گوناگون دشمنان تاکید کرد.
دلبریان اشاره داشت : حضور جوانان در میدانهای جبهه و جنگ برابر فرمایش ولایت فقیه و مرجع دینی صورت پذیرفت و در سال فرهنگ نیز برابر فرمایش مقام معظم رهبری تاكيد ایشان حضور حقیر در جمع دانشگاه هیان و جوانان در جهت ترويج فرهنگ ايراني.اسلامي و مسئوليت شرعي که داريم و اینکه هر كس هر جا هست، به اندازه توان خود كار كند حقير حسب وظيفه شرعي و اداي دين به ياران شهيدم در جهت انتقال فرهنگ مظلوم جبهه . به نسل آينده و مقابله با تهاجم فرهنگي بدخواهان صورت پذیرفت.
وی گفت : برابر فرمایش مقام معظم رهبری و رییس جمهور محترم در سال فرهنگ ، دانشگاه ها در راستای ماموریتی که در ترویج علم و فرهنگ دارند با عزم ملی و مدیریت جهادی در ترویج فرهنگ شهید و شهادت نیز کوشا باشند.
در این یادواره حجت الاسلام شجاع رییس دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه با خوش آمد گویی به میهمانان در سخنانی یاد وخاطره شهدا را گرامی داشته و از برگزاری نهمین یادواره شهدا در کنار مزار شریف شهیدان ابراز خرسندی نمود.

 

درباره تربت حیدریه

تربت حیدریه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(