خانه / اخبار / تربت حیدریه / نمایش راز آن شب بارانی معلولان تربت حیدریه به جشنواره کشوری راه یافت

نمایش راز آن شب بارانی معلولان تربت حیدریه به جشنواره کشوری راه یافت

تربت حیدریه- رییس بهزیستی تربت حیدریه از راهیابی ˈنمایش رازآن شب بارانیˈ هنرمندان معلولان این شهرستان به جشنواره پویش در تهران خبر داد.
نمایش

نمایش

ˈ داریوش وکیلیˈ روز یکشنبه در گفت و گو با خبرگزاری جمهوری اسلامی گفت: جشنواره تئاتر هنرمندان معلول بهزیستی خراسان رضوی در سبزوار برگزار شد که نمایش راز آن شب بارانی به کارگردانی و نویسندگی محمد هادی وکیلی به روی صحنه رفت که این نمایش توانست دربین 13 نمایش در بین 9 شهر مقام اول را کسب کند.

وی افزود: به دبیر خانه این جشنواره که در سبزوار برگزار شد 47 اثر از سراسر خراسان رضوی فرستاده شد که از این تعداد 13 اثر بر روی صحنه رفت که معلولان تربت حیدریه خوش درخشیدند.

رییس بهزیستی تربت حیدریه اظهار داشت: این نمایش هنرمندان تربت حیدریه در بخش های کارگردانی، نویسندگی، طراحی نو، طراحی صحنه، بازیگری مرد اول توانست مقام اول و در موسیقی و بازیگری مرد مقام دوم را کسب کند .

وکیلی افزود: نمایش ˈفرشته ها هم می میرندˈ به کارگردانی محمد شهریاری از شهرستان تربت حیدریه نیز توانست به جشنواره تئاتر معلولین (پویش) راه پیدا کند.

درباره تربت حیدریه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(