خانه / فناوری اطلاعات / نقشه مناطق تحت پوشش شبکه ۳G و ۴G اپراتور های ایران

نقشه مناطق تحت پوشش شبکه ۳G و ۴G اپراتور های ایران

نقشه مناطق تحت پوشش شبکه ۳G و ۴G

نقشه مناطق تحت پوشش شبکه ۳G و ۴G

اگر شما هم از کاربران شبکه ۳G و ۴G هستید مطمئنا از پوشش دهی اپراتور تان در نقاط مختلف کشورمان خبر ندارید و پیدا کردن نقطه ای که پوشش شبکه های فوق در آن وجود دارد برای شما کاری سخت و طاقت فرسا است . تا انتهای مطلب با ما باشید تا از نقاط تحت پوشش این اپراتورها روی نقشه مطلع شوید .

شما می توانید از طریق امکانات وب سایت opensignal از پوشش دهی دقیق تمامی اپراتورها در سطح جهان از خدماتی مانند ۳G ، ۲G و ۴G در منطقه خود مطلع شوید .

جهت استفاده از این سرویس به منظور مشاهده مناطق تحت پوشش اپراتور ها به اینجا مراجعه کرده و با کم کردن زوم نقشه شهر خود رو ابتدا پیدا کرده و بعد روی شهر خود زوم کنید !! با افزاش زوم و شناسایی بهتر نقشه از سیگنال ها ، در کنار صفحه در کادری مشکی اپراتور های مختلف طاهر میشوند – به طور کلی ایرانسل و همراه اول از ابتدا نمایش داده میشه و در بعضی از نقاط رایتل و … به کادر اضافه می شوند- .

شما می تونید در بالای کادر مشکی رنگ (پایین سمت راست صفحه) با تیک زدن هر کدام از شبکه ها (۲G 3G 4G) جستوجو رو محدود تر بکنید .
در این نقشه مناطقی که رنگ قرمز مشخص شده اند نشان دهنده سیگنال قوی این خدمات می باشد و رنگ ابی نشان از ضعیف ترین سیگنال موجود می باشد که در ان منطقه وجود دارد .

http://opensignal.com/

درباره تربت حیدریه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(