خانه / اخبار / نامه معاذ الخطيب به سيد حسن: فتنه بزرگ مذهبي در راه است

نامه معاذ الخطيب به سيد حسن: فتنه بزرگ مذهبي در راه است

رئيس پيشين ائتلاف ملي سوريه در نامه اي به دبيرکل حزب الله لبنان ، از وجود طرح بسيار خطرناکي پرده برداشت که هدف آن شعله ور کردن جنگ مذهبي در جهان اسلام است .
معاذ الخطيب

معاذ الخطيب

به گزارش سرويس بين‌ الملل باشگاه خبرنگاران به نقل از پايگاه خبري النشره، معاذ الخطيب که اخيرا از رياست ائتلاف ملي سوريه استعفا کرده است با ارسال نامه اي به سيد حسن نصرالله، دبيرکل حزب الله لبنان مدعي شد: فتنه مذهبي که از سوريه آغاز شده و با عبور از لبنان و کشورهاي منطقه گريبانگير ايران و ترکيه نيز خواهد شد.

رئيس مستعفي ائتلاف ملي سوريه در اين نامه مدعي شده که مداخله حزب الله در سوريه بحران در اين کشور را پيچيده کرده است و از دبيرکل حزب الله خواسته تا نيروهايش را از سوريه فرابخواند.
اين ادعاي معاذ الخطيب در حالي مطرح مي شود که لبنانيان ساکن روستاهاي مرزي از ابتداي بحران سوريه مورد تعرض گروههاي تکفيري قرار گرفته اند بسياري از ساکنان اين روستاها مجبور به ترک خانه و کاشانه خود شده اند اما برخي نيز با بدست گرفتن سلاح ، از خود دفاع مي کنند. گروههاي مخالف نظام سوريه مدعي هستند اين افراد نيروهاي حزب الله هستند .
منابع نزديک به حزب الله اعلام کرده اند سيد حسن نصرالله دبيرکل حزب الله لبنان در اينده نزديک در سخنراني، درباره اخرين تحولات داخلي و منطقه اي سخنراني خواهد کرد ، که موضوع تحولات سوريه يکي از محورهاي ان خواهد بود.

درباره تربت حیدریه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(