خانه / اخبار / نامه اوباما به نتانیاهو درباره ایران!

نامه اوباما به نتانیاهو درباره ایران!

روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت نوشت : آمریکا در دوره برگزاری مذاکرات با ایران ، هیچگونه پیشنهادی حاوی حسن نیت به ایران ارائه نخواهد کرد.
اوباما و نتانیاهو

اوباما و نتانیاهو

روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت  به نقل از منابع سیاسی آمریکا نوشت: واشنگتن به تشدید تحریم های اقتصادی علیه دولت ایران با هدف منصرف کردن این کشور از برنامه هسته ای خود ادامه می دهد .
براساس این گزارش،دولت آمریکا نامه ای اطمینان آمیز به کابینه رژیم صهیونیستی  ارسال و در آن اعلام کرده است که به تحمیل تحریم های اقتصادی علیه ایران ادامه می دهد .
یدیعوت آحارونوت نوشت : آمریکا در دوره برگزاری مذاکرات با ایران هیچ پیشنهادی حاوی حسن نیت به ایران ارائه نخواهد کرد .
درهمین باره ، فرانسوا اولاند رئیس جمهوری  فرانسه در تماس تلفنی با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی درباره موضوع هسته ای ایران  تاکید کرد که فرانسه در مقابل ایران به ویژه موضوع هسته ای این کشور، موضع شدید اتخاذ خواهد کرد .
اولاند تصریح کرد : پاریس منتظر است که رویکرد میانه روی دکتر حسن روحانی ،رئیس جمهوری ایران از گفتار به عمل تبدیل شود .
یک دیپلمات صهیونیست  پیشتر گفته بود که نتانیاهو تلفنی با اولاند درباره موضوع هسته ای ایران گفتگو کرده است و انتظار می رود که  دور آتی مذاکرات هسته ای 5+1 با تهران،  سه شنبه و چهارشنبه 23 و 24 مهرماه در شهر ژنو سوئیس برگزار شود.

درباره تربت حیدریه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(