خانه / اخبار / تربت حیدریه / مشکلات جدید مشترکین اینترنت مخابرات پس از رفع اختلالات

مشکلات جدید مشترکین اینترنت مخابرات پس از رفع اختلالات

قطعی و اختلال اینترنت مخابرات

قطعی و اختلال اینترنت مخابرات

چند هفته پیش بودکه  اینترنت مخابرات خراسان رضوی برای مدتی چند روزه دچار مشکل و اختلال شد ، و موجب نارضایتی کاربران اینترنت شهرستان های این استان از جمله تربت حیدریه ، کاشمر و … را به همراه داشت.

پس از اعلام رفع کامل اختلالات از سوی مخابرات و افزوده شدن 150 مگابایت و 8 روز اعتبار به همه مشترکین، مشکل جدیدی برای برخی مشترکین به وجود آمد و آن حذف اشتراک آنها از سرور مخابرات بود ، به این صورت که امکان اتصال به اینترنت برای این کاربران امکان پذیر نبود .

با دریافت ایمیل های فراوانی مبنی بر این مشکل ، خود نیز این مشکل  را پیگیری کردیم و تناقضی با گفته های همشهری های عزیز مشاهده نکردیم .

-پس از تماس های مکرر کاربران با سامانه 2020 و اعلام مشکل ، اینترنت کاربران پس از چند روز به صورت عادی برمیگشت اما کاربران باز هم قادر به اتصال نبودند به این دلیل که رمز آنها عوض شده بود ،  و کاربرانی که اطلاعی از این قضیه نداشتند دچار سردرگمی شده بودند و باید حتما برای تعویض رمز با 2020 تماس میگرفتند ، اما نکته قابل تامل پس از اصلاح رمز عبور این است که حساب آنها تنها 150 مگابایت اعتبار حجمی داشت و اعتبار زمانی 8 روزه که به همه کاربران افزوده شده بود برای آنها لحاظ نشده بود.

-مجدداً با تماس های مکرر و اعلام مشکل به پشتیبانی حجمی کمتر از حجم واقعی به حساب کاربران لحاظ میشد که به گفته پشتیبانی علی الحساب است، و حتی حجم دوره قبل که از تمدید حساب به حجم فعلی افزوده شده بود نیز لحاظ نشده بود.

-این که آیا بازگرداندن اطلاعات مشترکین برای شرکتی که حتی تا کیلوبایت مصرفی مشترکین را محاسبه میکند ، چقد کار دشواری است که هنوز هم ایمیل های مبنی بر مشکل اینترنت مخابرات را دریافت میکنیم جای بسی سوال است.

شاید جالب باشد بدانید از لحظه تماس با 2020 تا وصل شدن به اپراتور به طور متوسط باید زمانی حدود 10 دقیقه در صف انتظار بود .

 

 

درباره تربت حیدریه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(