خانه / اخبار / تربت حیدریه / مسیر کدکن – رباط سنگ تربت حیدریه از سرفصل اعتبارات ملی برخوردار شد

مسیر کدکن – رباط سنگ تربت حیدریه از سرفصل اعتبارات ملی برخوردار شد

تربت حیدریه – مدیر راه و شهرسازی تربت حیدریه گفت: مسیر کدکن – رباط سنگ این شهرستان از سر فصل اعتبارات ملی برخوردار شد.

ایمان مقید روز یکشنبه در گفت و گو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: این مسیر از پروژه های حادثه خیز تربت حیدریه بود که با پیگیری نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی و اطلاع رسانی خوب ماه گذشته ایرنا تربت حیدریه، از سرفصل اعتبارات ملی برخوردار شد.

وی گفت: امسال از سوی وزارت راه و شهرسازی به عنوان اولین سال، پنج میلیارد ریال اعتبار تخصیص داده شد که در راستای جذب پیمانکار از ابتدای سال جاری و با مساعد شدن هوا بهسازی این محور آغاز می شود.

مدیر راه و شهرسازی تربت حیدریه اظهار داشت: طول مسیر ارتباطی رباط سنگ به کدکن 30 کیلومتر است که 70 درصد آن به بهره برداری رسیده است.

مقید افزود: برای باقیمانده این محور 700میلیارد ریال اعتبار نیاز بود که اکنون از محل اعتبارات ملی به این پروژه پنج میلیارد ریال تخصیص داده شد.

وی قبل از این به خبرگزاری جمهوری اسلامی گفته بود که اگر روند تزریق اعتبارات به این پروژه به صورت اعتبارات استانی باشد، بهسازی محور کدکن به رباط سنگ 14 سال طول خواهد کشید.

به گفته وی، ناتمام ماندن پروژه بهسازی این محور باعث بالا رفتن هزینه نگهداری آن شده لذا باید برای اتمام آن باید از اعتبارات ملی کمک گرفت، که این امر محقق شد .

مدیر راه و شهرسازی تربت حیدریه افزود: با تخصیص اعتبارات ملی، این پروژه طی چهار سال آینده به پایان خواهد رسید.

درباره تربت حیدریه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(