خانه / فناوری اطلاعات / مایکروسافت Nokia را کنار میگذارد

مایکروسافت Nokia را کنار میگذارد

Nokia Lumia

مایکروسافت: دیگر از نام Nokia Lumia استفاده نمی‌کنیم اما به فروش گوشی‌های غیرهوشمند با برند Nokia ادامه خواهیم داد.

مایکروسافت جزییات رسمی تغییر نام دستگاه‌های لومیا ویندوزفون را تشریح کرد.
برند نوکیا دیگر در محصولات مایکروسافت استفاده نخواهد شد و مایکروسافت قصد دارد از برند Microsoft Lumia در محصولاتش به جای Nokia Lumia استفاده کند. این تغییر برند تنها به گوشی‌های هوشمند محدود نمی‌شود، بلکه قرار است در رسانه‌های اجتماعی و وب‌سایت‌ها نیز اجرایی شود.
Tuula Rytilä، نائب رئیس بخش بازاریابی گوشی‌های مایکروسافت، تایید کرده گوشی‌های هوشمند ویندوزی در آینده با نام “Microsoft Lumia” خوانده خواهد شد و این کمپانی مشتاق است خیلی زود دستگاه‌ای را با این نام تولید و عرضه کند. این موضوع البته بر روی دستگاه‌های نوکیا لومیا کنونی تاثیری نخواهد داشت و فروش و پشتیبانی از آن‌ها همچون گذشته ادامه خواهد داشت.

Microsoft Lumia

Microsoft Lumia

در حالی که برند نوکیا در بین گوشی‌های هوشمند در حال نابودی است اما مایکروسافت گفته به استفاده از این برند در موبایل‌های غیر هوشمند ادامه خواهد داد و مجوز این کار را تا ۱۰ سال دیگر دارد. بنابراین دستگاه‌های رده پایین همچون Nokia 130 همچنان عرضه خواهند شد و انگار به ما یادآوری می‌کنند نوکیا زمانی چه جایگاه‌ای داشته و چه محصولاتی را تولید می‌کرده است. البته نام نوکیا در این صنعت دیگر به همان خوبی سابق یاد نخواهد شد و این کمپانی فنلاندی با دست شستن از صنعت تولید موبایل به کسب و کار در بازار شبکه مشغول شده است.

درباره تربت حیدریه

تربت حیدریه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(