خانه / اخبار / ایران و جهان / قطع یارانه افراد بالای 18 سال فاقد کارت ملی

قطع یارانه افراد بالای 18 سال فاقد کارت ملی

images (6)

فردا آخرین مهلت تعیین و تکلیف یارانه بگیران بالای 18 سالی است که فاقد کارت ملی هستند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، چندی پیش طبق اعلام وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی بر اساس ماده 4 آیین نامه اجرایی از ماده هفت قانون هدفمند سازی یارانه ها تمامی هموطنان بیشتر از 18 سال سن که داری شماره ملی بوده اند اما تاکنون کارت ملی خود را دریافت نکرده اند موظف اند که حداکثر تا تاریخ 15 بهمن ماه سال جاری اقدامات لازم را برای دریافت کارت ملی انجام دهند.

بر این اساس دو میلیون نفر فاقد کارت ملی تا فردا 15 بهمن ماه فرصت دارند تا تکلیف خودر ا مشخص کنند به طوری درصورت نداشتن کارت ملی و شماره ملی مشمول حذف یارانه خواهند شد.

احمد میدری معاون رفاه اجتماعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز پیش از این اعلام کرده بود که افرادی که نسبت به دریافت کارت ملی خود اقدام نکرده اند یارانه بهمن ماه آنان قطع می شود.

این در حالی است که این افراد وقتی برای دریافت کارت و یا شماره ملی خود مراجعه می کنند زمان انجام کار اداری آنها به روزهای بعد از تاریخ مذکور موکول می شود.

لازم به ذکر است که گرانی هایی برای افراد دارای کارت ملی قدیمی مبنی بر حذف یارانه شان به وجود آمده اما وزارت تعاون و کار ورفاه اجتماعی اطمینان معتبر بودن کارت های ملی قدیمی را به افراد داده است.

درباره تربت حیدریه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(