خانه / اخبار / قطعی اینترنت مخابرات خراسان رضوی همچنان ادامه دارد

قطعی اینترنت مخابرات خراسان رضوی همچنان ادامه دارد

خدمات اینترنت شرکت مخابرات خراسان رضوی امروز برای چندمین روز متوالی باز هم دچار اختلال شد.

قطعی و اختلال اینترنت مخابراتقطعی و اختلال در ارائه خدمات اینترنت ADSL توسط شرکت مخابرات خراسان رضوی امروز هم ادامه دارد .

طی روزهای گذشته این مشکل دامن مشترکان شرکت مخابرات خراسان رضوی را گرفته بود که علت آن از سوی مدیرعامل شرکت، خرابی ناخواسته سخت‌افزاری اعلام و مقرر شد این اختلال تا پایان شب چهارشنبه کاملاً مرتفع شود.

بر اساس اعلام مرکز پشتیبانی و خدمات ADSL مخابرات، این مشکل روز گذشته رفع، اما امروز مجدداً بازگشته است.

با توجه به تعداد فراوان مشترکان این سرویس در خراسان رضوی، انتظار می‌رود مجموعه مخابرات هر چه سریع‌تر اختلال و قطعی اینترنت در استان را برطرف کند.

این در حالی است که  آتش اختلافات میان مخابرات و شرکت زیرساخت  بیش از پیش شعله ور شده است و از تیتر روزنامه های چند روز پیش میتوان به این موضوع پی برد : «ADSL مخابرات به علت بدهی به سازمان زیرساخت قطع خواهد شد.»

دو روز قبل نیز مدیرعامل مخابرات استان خراسان رضوی ضمن عذرخواهی از مشترکان اینترنت به دلیل قطعی‌های اخیر گفت: تا پایان شب مشکل برطرف می‌شود و دسترسی به اینترنت برای مشترکان ADSL امکان‌پذیر خواهد شد ، وی دلیل این مشکل را خرابی و اشکال ناخواسته سخت‌افزاری در تعدادی از سرورهای ذخیره‌سازی و دیتابیس‌ها عنوان کرد.

همچنین مدیر عامل مخابرات خراسان در گفتگو با خبرگزاری فارس گفت: برای جبران این موضوع به مدت هشت روز ترافیکی معادل 150Mb برای این مشترکان در نظر گرفته شده است ، این افزایش حجم از سوی مخابرات در حالی است که مشترکین از نظر زمان طرح موجب خسران می شوند نه ترافیک حجمی ، و اگر قرار است مخابرات جبران نماید باید با افزایش زمان طرح مشترکین، این اختلالات را جبران نماید  و اگر به زمان طرح نیفزاید موجب کم فروشی خواهد شد ، حال اگر به خاطر عذرخواهی ترافیک حجمی هم اضافه کند مانعی نیست .

 

درباره تربت حیدریه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(