خانه / اخبار / 5452 فرصت شغلی جدید در شهرستان تربت حیدریه ایجاد شد

5452 فرصت شغلی جدید در شهرستان تربت حیدریه ایجاد شد

تربت حیدریه- دبیر کار گروه اشتغال و سرمایه گذاری تربت حیدریه گفت: تعهد سال گذشته این شهرستان ایجاد پنج هزار و 282 نفر فرصت شغلی بود که در نهایت این رقم به پنج هزار و 452 فرصت شغلی رسید.
فرصت شغلی

فرصت شغلی

ˈمحمد رضا ولیانˈ روز دوشنبه در گفتگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: بیش از 100درصد شغلهای که درسال گذشته در شهرستان تربت حیدریه تعهد شده بود، ایجاد شد.

وی با اشاره به اعتبارات تخصیص داده شده به تربت حیدریه در سال گذشته گفت: از محل اعتبارات مشاغل خانگی مبلغ تخصیص داده شده به این شهرستان 51میلیارد و 150 میلیون ریال بود که مبلغ 53میلیارد و 624 میلیون ریال به بانکهای شهرستان جهت پرداخت به متقاضیان معرفی شدند.

مدیر اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی تربت حیدریه اظهار داشت: سال گذشته اعتبارات مشاغل کوچک به سه دستگاه اجرایی به مبلغ 47 میلیارد و 300میلیون ریال به بانکهای عامل این شهرستان معرفی شدند.

ولیان افزود: سال گذشته در بخش مسکن، اشتغال تعهد شده شهرستان تربت حیدریه یکهزار و 680 نفر بود که سه هزار و 437 نفر اشتغال ایجاد گردید.

وی بیان کرد: در بخش روابط کار و رسیدگی به درخواست کارگران 512 دادخواست طی سال گذشته به اداره کار تربت حیدریه ارایه شده که با پیگیری و تلاش همکاران روابط کار و حل اختلاف ،تعداد 335 دادخواست به میزان 65درصد به سازش منجر شده است.

وی گفت: اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی تربت حیدریه، به پرونده های حل اختلاف شهرستانهای گناباد، کاشمر، بردسکن، خواف، بجستان، خلیل آباد، رشتخوار و زاوه را به جای مرکز استان در این شهرستان رسیدگی می کند.

دبیر کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری تربت حیدریه افزود: در بخش بازرسی از کارگاهها در جهت حفظ و صیانت از نیروهای کار تعداد یکهزار و 245بازرسی در سال گذشته انجام که این امر کاهش قابل توجه حوادث احتمالی مشاغل را در این شهرستان منجر شده است.

ولیان اظهار داشت:در بخش بیمه بیکاری ضمن کاهش مقرری بگیران، سال گذشته 40درصد کاهش در شهرستان تربت حیدریه داشته است.

وی گفت: سال گذشته 39تعاونی با اشتغال 273 نفر در شهرستان تربت حیدریه تشکیل شده که در همین راستا 16 دوره آموزشی عمومی و تخصصی برای این تعداد برگزار شد.

وی بیان کرد: سال گذشته، بانک توسعه تعاون تربت حیدریه مبلغ 27 میلیارد و 600میلیون ریال به تعاونی ها در جهت تقویت و توسعه آنان پرداخت کرده است.

درباره تربت حیدریه

4 نظرات

 1. چقد دروغ شاخ داری!
  حتی یک فرصت شغلی هم ایجاد نشده.
  اگه ایجاد شده چرا هر روز به بیکارای تربت اضافه میشه؟؟ :wac:

  • والا چی بگم :whistle:
   اینو باید از خودشون بپرسی،ما فقط راوی هستیم :mail:

   • درسته شما راوی هستی ولی سعی کن واقعیت رو بگی نه دروغ تحویل مردم بدی شما که میدونی ایشون داره دروغ میگه لطف که روایت نکن ازشون

 2. ميشه بگين اين فرصت هاي شغلي كجان تا ما بريم سراغشون اخه هنوز نيومدن :soot:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(