خانه / اخبار / طرح‌های عمرانی رباط سنگ نیمه کاره رها شده است

طرح‌های عمرانی رباط سنگ نیمه کاره رها شده است

علی اسماعیل نژاد بخشدار رباط سنگ  در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در تربت حیدریه اظهار کرد بخش جلگه رخ که دارای سه دهستان با جمعیتی بیش از 31 هزار نفر است، برای تکمیل و احداث فضاهای ورزشی، طرح‌های عمرانی و خدماتی خود مورد بی توجهی قرار گرفته است.

وی گفت: مسیر ترانزیتی که از داخل شهر رباط سنگ عبور می‌کند سبب شده است که شاهد حوادث بسیاری در این راستا باشیم.

بخشدار رباط سنگ تصریح کرد: ساماندهی مسافربرهای شخصی و آژانس‌های تاکسی تلفنی از مواردی است که باید در بخش رخ مورد بررسی قرار گیرد و یکی دیگر از مسائل مهمی که باید هر چه سریع‌ترمورد بررسی قرار بگیرد، معضل چهار راه رباط سنگ است که از لحاظ آسفالت ورودی به سمت بخشداری نامناسب است.

بخشدار رباط سنگ اجرای صحیح قوانین از سوی رانندگان را از عوامل کاهش حوادث عنوان کرد و افزود: مباحث مهندسی ترافیک، اجرای مقررات و آئین نامه و لزوم آموزش به شهروندان به ویژه رانندگان از مهم‌ترین علل وقوع تصادفات در این شهرستان است.

اسماعیل نژاد گفت: اگر چه نقص وسایل نقلیه و عامل محیطی با مناسب بودن راه‌ها سبب تشدید تصادفات می‌شود اما وقوع بیش از 80 درصد حوادث رانندگان مربوط به عامل انسانی است.

وی تاکید کرد: بخش جلگه رخ و به ویژه شهر رباط سنگ در ورزش و امکانات ورزشی در فقر به سرمی‌برد و تنها  2 سالن ورزشی کوچک دارد که یکی از این سالن‌ها متعلق به اداره ورزش وجوانان است.

اسماعیل نژاد گفت: متاسفانه در چند سال اخیر اعتبارات قابل توجهی به ورزش اختصاص نیافته و به واقع درحق ورزش این شهر اجحاف شده است.

درباره تربت حیدریه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(