خانه / اخبار / رییس جمهوری روز چهارشنبه به اصفهان سفر می کند

رییس جمهوری روز چهارشنبه به اصفهان سفر می کند

اصفهان- دکتر ˈمحمود احمدی نژادˈ رییس جمهوری اسلامی ایران درادامه دور چهارم سفرهای استانی ، روز چهارشنبه هفته جاری به همراه هیات دولت به استان اصفهان سفر می کند.
احمدی نژاد

احمدی نژاد

علیرضا ذاکراصفهانی استاندار اصفهان روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد : رییس جمهوری در این سفر با مردم این خطه دیدار خواهد کرد و معاونان و وزرای کابینه نیز به شهرستانهای این استان سفر می کنند.

وی گفت: تشکیل دو کارگروه ˈتوسعه کشاورزیˈ و ˈتوسعه معدنˈ جزو برنامه های سفر هیات دولت به اصفهان است.

ذاکراصفهانی اظهار کرد: در کارگروه توسعه کشاورزی گزارشی از عملکرد استان به رییس جمهوری و هیات دولت و پیشنهاداتی نیز در این زمینه داده می شود.

وی به تشکیل کارگروه توسعه معدن نیز اشاره کرد و گفت: در این کارگروه درباره استفاده بهینه از ظرفیت های معدن استان تصمیم گیری می شود.

استاندار اصفهان همچنین به افتتاح برخی از پروژه های کلان استان مانند کارخانه کک سازی شرکت ذوب آهن در طول سفر ریاست جمهوری اشاره کرد و افزود: افتتاح این کارخانه باعث کاهش واردات کک از خارج کشور می شود.

وی اضافه کرد: همچنین دو نیروگاه 55 مگاواتی این شرکت نیز به طور رسمی شروع به کار می کند .

ذاکراصفهانی، بهره برداری از 36 هزار واحد مسکن مهر در مناطق مختلف اصفهان را از دیگر برنامه های سفر رییس جمهوری به این استان بیان کرد.

وی افزود: قرار است دکتر محمود احمدی نژاد در یکی از سایت های مسکن مهر به طور نمادین حضور یابد و همزمان کل واحدهای مذکور را افتتاح کند.

وی با بیان اینکه در جلسه دولت قرار است از طرف استانداری اصفهان پیشنهادهایی برای توسعه استان در عرصه های مختلف ارائه شود، گفت: این پیشنهادها قرار است از سوی بخش دولتی و خصوصی عملی شود که تاثیر شگرفی در درآمدزایی و اشتغالزایی بیشتر استان اصفهان دارد.

استاندار اصفهان افزود: در کنار تشکیل دو کارگروه توسعه کشاورزی و معدن، جلسه ای به عنوان ˈحماسه حضورˈ با شرکت نخبگان استان برگزار می شود.

درباره تربت حیدریه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(