خانه / اخبار / تربت حیدریه / ساماندهی 138 کلاس تربت حیدریه برای پذیرش مسافران نوروزی

ساماندهی 138 کلاس تربت حیدریه برای پذیرش مسافران نوروزی

ساماندهی مدارس برای سفرهای نوروزی

ساماندهی مدارس برای سفرهای نوروزی

معاون برنامه ریزی و پشتیبانی آموزش و پرورش تربت حیدریه از تجهیز و آماده سازی 138 کلاس در مدارس این شهرستان برای پذیرایی از مسافران و گردشگران نوروزی خبر داد.
علی اکبر فهیمی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این کلاس ها که در 18 واحد آموزشی ساماندهی شده از نظر امکانات رفاهی به سه سطح الف، ب و ج تقسیم شده و هزینه اقامت در آنها نیز متفاوت است.
وی افزود: استفاده از این مدارس قابلیت رزرو اینترنتی ندارد و مسافران هنگام ورود به شهر تربت حیدریه می توانند به صورت حضوری برای استفاده از آن ثبت نام کنند.
وی با بیان اینکه 51 نفر از همکاران برای سرویس دهی به مسافران به کار گرفته شده اند، گفت: طرح اسکان از تاریخ 26 اسفند امسال تا 15 فروردین سال آینده اجرا می شود.
فهیمی اظهار داشت: پارسال افزون بر چهار هزار و 700 نفر از مسافران نوروزی در مدارس تربت حیدریه اسکان گرفته بودند.
مرکز شهرستان 250 هزار نفری تربت حیدریه در 150 کیلومتری جنوب غربی مشهد و در حدفاصل مشهدالرضا و استان های گردشگری از جمله یزد، کرمان، اصفهان و هرمزگان قرار دارد و سالانه میلیون ها مسافر از آن عبور می کنند.

-ایرنا

درباره تربت حیدریه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(