خانه / ورزش شهرستان / ساخت مجتمع ورزشی تفریحی آبشار و پارک آبی درتربت حیدریه آغاز شد .

ساخت مجتمع ورزشی تفریحی آبشار و پارک آبی درتربت حیدریه آغاز شد .

تربت حیدریه- با حضور معاون استاندار و فرماندار شهرستان تربت حیدریه و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ساخت مجتمع ورزشی تفریحی آبشار و مجموعه پارک آبی با سرمایه گذاری بخش خصوصی در شهر تربت حیدریه آغاز شد.

ساخت مجتمع ورزشی تفریحی آبشار و پارک آبی” حسن فتحی­نیا ” معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گفت : تربت حیدریه با کمبود فضا برای ورزشهای آبی مواجه است که با ساخت این مجموعه در منطقه گردشگردی پیشکوه این شهر ، مشکل حل خواهد شد.

وی افزود : برای ساخت این مجموعه حدود چهار هزار متر مربع زمین با مساعدت منابع طبیعی و همکاری شهرداری تربت حیدریه در اختیار بخش خصوصی قرار گرفته است.
فرماندار تربت حیدریه اظهار داشت : سرمایه گذار بخش خصوصی متعهد شده است مرحله اول این مجموعه آبی را طی دو سال به بهره برداری برساند.
وی در ادامه بر رفع موانع سرمایه­گذاری و تسهیل امور مربوطه تاکید و خاطرنشان کرد با همدلی و و وفاقی که بین مسئولین بخشهای مختلف هم اکنون وجود دارد شاهد سرمایه­گذاریهای بخش خصوصی بیش از پیش خواهیم بود .

درباره تربت حیدریه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(