خانه / اخبار / رانندگان محور تربت حیدریه – مشهد مراقب زائران پیاده حرم رضوی باشند

رانندگان محور تربت حیدریه – مشهد مراقب زائران پیاده حرم رضوی باشند

تربت حیدریه – فرمانده پلیس راه رباط سنگ تربت حیدریه گفت: با توجه به خیل عظیم زائران پیاده در حاشیه محور تربت حیدریه – مشهد، رانندگان باید با دقت و مراقبت بیشتر در این محور رانندگی کنند.
 زائران پیاده حرم رضوی

زائران پیاده حرم رضوی

سروان ˈرضا کرمانی زادهˈ روز یکشنبه در گفت و گو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: زائران برای ایمنی بیشتر باید در خلاف جهت خودروها حرکت کنند چرا که در این صورت می توانند تردد رانندگان را زیر نظر داشته باشند.

وی گفت: زائران پیاده باید در طول مسیر، نظم و ترتیب داشته و در یک ستون حرکت کنند و جلیقه فسفری نیز همراه داشته باشند و سعی کنند قبل از تاریکی شب در مکان های مناسب اسکان یابند.

فرمانده پلیس راه رباط سنگ اظهار داشت: در کاروانها جوانان و نوجوانان بسیار وجود دارند که باید از حرکات نمایشی در طول مسیر خودداری نموده و مدیران کاروان نیز باید مواظب افراد مسن باشند.

سروان کرمانی زاده افزود: با توجه به اینکه در روزهای پایانی ماه صفر، تردد در محور تربت حیدریه – مشهد با ترافیک سنگین روبرو است، توصیه می شود رانندگان قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت نموده و از سرعت غیر مجاز بپرهیزند.

وی بیان کرد: در این ایام تمام محورهای فرعی و اصلی شهرستان تربت حیدریه تحت کنترل گشت های محسوس و نامحسوس پلیس راه است.

درباره تربت حیدریه

1 نظر

  1. ما که مراقبیم ولی بعضیا از خط سفید رد میشن این یکم خطرساز هست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(