خانه / اخبار / تربت حیدریه / رزمایش تمرین روی نقشه توسط فرماندهان ارتش تربت حیدریه با موفقیت برگزارشد

رزمایش تمرین روی نقشه توسط فرماندهان ارتش تربت حیدریه با موفقیت برگزارشد

تربت حیدریه – فرمانده تیپ مستقل 177پیاده ارتش در تربت حیدریه گفت: کارکنان و فرماندهان پایور و وظیفه این تیپ با موفقیت رزمایش تمرین روی نقشه را در این شهرستان برگزار کردند.
ارتش جمهوری اسلامی ایران

ارتش جمهوری اسلامی ایران

به گزارش ایرنا، سرهنگ ˈابوالفضل برزگریˈ روز سه شنبه افزود: این رزمایش با رمز محمد (ص) و اجرای دقیق در کمترین زمان توسط کارکنان و فرماندهان پایور و وظیفه این تیپ به خوبی برگزار شد.

وی گفت: در این رزمایش ارتقای توان رزمی و انعطاف پذیری ذهنی فرماندهان در شرایط سخت، توان هدایت و کنترل فرماندهی، تاکتیک های نوین جنگ ناهمطراز، جنگ های الکترونیک و ضد الکترونیک، پدافند غیر عامل و مقابله با عملیات روانی دشمن به اجرا گذاشته شد.

وی اظهار داشت: این قبیل تمرین و رزمایش ها می تواند صحنه های واقعی دوران دفاع مقدس را تداعی و کلاس آموزنده و مفید برای یادگیری دروس نظامی فرماندهان جوان باشد.

تیپ 177پیاده تربت حیدریه از خرداد ماه سال1390 از لشکر 77 پیروز ثامن الائمه (ع) خراسان منتزع و ماموریت خود را به صورت مستقل انجام می دهد.

درباره تربت حیدریه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(