خانه / اخبار / تربت حیدریه / دومین همایش بین المللی توسعه روستایی

دومین همایش بین المللی توسعه روستایی

نمایشگاه بین المللی مشهد

نمایشگاه بین المللی مشهد

به همت دانشگاه تربت حیدریه و انجمن علمی توسعه روستایی ایران دومین همایش بین المللی توسعه روستایی 29 و 30 بهمن ماه همزمان با دهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی مشهد (ادوات و ماشین آلات کشاورزی) برگزار می شود
دکتر علیرضا کرباسی دبیر دومین همایش بین المللی توسعه روستایی در خصوص برگزاری این همایش گفت :
در این همایش دو روزه که با هدف بررسی راهبردهای توسعه روستایی و با همکاری انجمن علمی توسعه روستایی ایران برگزار می شود استادان و محققانی از کشورهای اسپانیا، ایتالیا ،کره جنوبی ،چین ،هند، پاکستان، افغانستان، بنگلادش، لبنان، هلند و ترکیه به ارائه آخرین دستاوردهای علمی خود می‌‌پردازند.
دبیر دومین همایش بین المللی توسعه روستایی بیان کرد: از مجموع ۷۹۲ مقاله دریافت شده به این همایش ۳۲۳ مقاله مورد پذیرش هیات داوران قرار گرفته است .در بخش مسابقه عکاسی نیز از تعداد ۵۰۰ عکس دریافت شده ۴۰ عکس به عنوان عکسهای منتخب در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت . 4 کارگاه بین المللی اموزشی یک میزگرد خارجی با موضوع تجارب سایر کشورها در مورد توسعه روستایی و 3 میزگرد تخصصی داخلی با موضوعات توسعه روستایی و برنامه ششم توسعه ، اقتصاد مقاومتی و توسعه روستایی ،توسعه روستایی و خراسان رضوی از برنامه های جانبی این همایش است .
وی افزود:جلسه انتخابات هيات رييسه انجمن توسعه روستایی ایران در روز 29/11/1393 ساعت 16:30 همزمان با همايش در نمايشگاه بين المللي مشهد مقدس برگزار می شود .
این همایش روز 29 بهمن ماه از ساعت 8 صبح آغاز وتا ۳۰ بهمن ماه در نمايشگاه بين المللي مشهد مقدس برگزار می‌شود.

-آرزو علومی

درباره تربت حیدریه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(