خانه / اخبار / تربت حیدریه / درهیچ وزیری از کابینه دکتراحمدی نژاد روحیه انحرافی و منفی ندیدم

درهیچ وزیری از کابینه دکتراحمدی نژاد روحیه انحرافی و منفی ندیدم

تربت حیدریه – نماینده مردم تربت حیدریه، زاوه ومه ولات در مجلس شورای اسلامی گفت: درهیچ وزیری از کابینه دکتر احمدی نژاد روحیه انحرافی و منفی ندیدم.
ابوالقاسم خسروی نماینده مجلس

ابوالقاسم خسروی نماینده مجلس

ˈابوالقاسم خسرویˈ روز یکشنبه در دیدار با مردم روستای ˈقلعه آقا حسنˈ شهرستان زاوه، افزود: چون نطق سخنانم در مجلس شورای اسلامی با خدمات دولت همسو است، برخی افراد به من می گویند چرا از دولت دفاع می کنید؟

وی گفت: هر دولتی که بخواهد برای مردم خدمات رسانی کند همه او را قبول دارند.

عضو کمیسیون تحقیقات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب فرمودند، اختلاف انگیزی در روزهای آخر دولت، حرام است.

خسروی افزود: هر کس بخواهد از مسیر ولایت دور شود، مردم فهیم و انقلابی ایران اسلامی او را طرد کرده و با وی برخورد می کنند.

وی با اشاره به خدمات دولت در حوزه استحفاظی خود ، اظهار داشت: ارتقای مجتمع دانشگاهی تربت حیدریه به دانشگاه، راه اندازی مرکز علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی، راه اندازی دانشگاه فرهنگیان، تصویب سه کارخانه فولاد در این منطقه طی سفر اول رئیس جمهوری، افزایش اعتبارات در بخش آب و فاضلاب تربت حیدریه، شروع ساخت بیمارستان در شهرستان زاوه و ساخت بیمارستان در مه ولات، بخشی از فعالیت های دولت در این شهرستانها بوده است.

وی افزود: برای رفع کمبود آب شرب تربت حیدریه 31 میلیارد ریال و برای اجرای فاضلاب این شهر 10 میلیارد ریال از سوی دولت کمک شده است.

نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی گفت:دراین حوزه انتخابیه،هیچگونه مشکلی بین دولت و مجلس وجود ندارد و ما نیز به خوبی در این مدت باقیمانده از دولت برای آبادانی این سه شهرستان استفاده خواهیم کرد.

درباره تربت حیدریه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(