خانه / اخبار / درخشش نابینایان تربت حیدریه در مسابقات قرآنی کشور

درخشش نابینایان تربت حیدریه در مسابقات قرآنی کشور

رئیس اداره بهزیستی تربت حیدریه گفت: نابینایان و کم‌بینایان مؤسسه آیه‌های نور تربت حیدریه در مسابقات قرآنی کشور خوش درخشیدند.
مسابقات قرآن

مسابقات قرآن

داریوش وکیلی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم  در مشهد مقدس اظهار کرد: مرحله کشوری قرآن نابینایان و کم‌بینایان با حضور 147 شرکت ‌کننده در استان  قزوین برگزار شد.

وی  افزود: در این دوره از مسابقات خواهران و برادران حافظ قرآن کریم به صورت جداگانه در سه گروه حفظ یک، دو و پنج جزء از قرآن کریم شرکت کردند.

وکیلی بیان کرد: در بخش بزرگسالان و نوجوانان در حفظ یک جزء، مجید سعادتی و محمد ترشیزی هر دو از شهرستان تربت حیدریه به ترتیب مقام اول و سوم مسابقات را کسب کردند.

رئیس اداره بهزیستی تربت حیدریه  عنوان کرد: محمد علی‌پناه در حفظ دو جزء به مقام سوم رسید و در حفظ جزء پنجم قرآن نیز، محمد جواد علیرضایی در گروه زیر 16 سال مقام اول را کسب کرد.

وکیلی  اضافه کرد: در بخش خواهران در حفظ جزءاول قرآن کریم، عصمت موسوی از تربت حیدریه حائز مقام سوم شد و در حفظ 5جزء قرآن، زینب تیموری مقام دوم را کسب کرد.

درباره تربت حیدریه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(