خانه / اخبار / مردم ایران اسلامی درانتخابات پیش روی رکورد جدیدی به ثبت می رسانند

مردم ایران اسلامی درانتخابات پیش روی رکورد جدیدی به ثبت می رسانند

تربت حیدریه- نماینده مردم تربت حیدریه، زاوه و مه ولات در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم ایران اسلامی حساسیت های کشور را به خوبی درک کرده و با حضور گسترده خود در انتخابات پیش روی رکورد جدیدی به ثبت خواهند رساند.
ابوالقاسم خسروی

ابوالقاسم خسروی

به گزارش ایرنا، ˈابوالقاسم خسرویˈ روز چهارشنبه در مراسم جشن میلاد کوثر در مزار بی بی حسنیه تربت حیدریه، افزود: حضور پرشور و گسترده مردم در پای صندوق های رای اقتدار ملت ایران را در دفاع از ارزشهای انقلاب اسلامی به نمایش خواهد گذاشت.

وی گفت: حضور گسترده مردم ایران اسلامی در انتخابات قلب رهبر معظم انقلاب را شاد خواهد کرد.

نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نامگذاری امسال به نام سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی از سوی مقام معظم رهبری، افزود: همه دلسوزان این انقلاب با مشارکت و حضور گسترده و آگاهانه خود در انتخابات، دشمنان را نا امید خواهند کرد.

وی با تبریک سالروز ولادت حضرت زهرا(س) افزود: مادران و بانوان برای تربیت فرزندان و آینده سازان خود، باید از حضرت فاطمه(س) الگو بگیرند.

وی گفت: زنان، تاثیر زیادی در عرصه های مختلف سیاسی، اجتماعی و فرهنگی در جامعه دارند که باید به خوبی به فرزندان الگوی خوب بودن را بیاموزند.

درباره تربت حیدریه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(