خانه / اخبار / تربت حیدریه / فرماندار تربت حیدریه به افزایش خدمت رسانی ستاد نوروزی این شهرستان تاکید کرد

فرماندار تربت حیدریه به افزایش خدمت رسانی ستاد نوروزی این شهرستان تاکید کرد

معاون استاندار خراسان رضوی و فرماندار تربت حیدریه گفت: ستاد تسهیلات نوروزی این شهرستان باید با استفاده از تجارب گذشته و برنامه های جدید بهتر از سالهای قبل به مسافران و زائران حضرت امام رضا (ع) خدمت رسانی کند.

به گزارش ایرنا، حسن فتحی نیا روز سه شنبه در جلسه آغاز به کار ستاد هماهنگی خدمات سفر تربت حیدریه، افزود: این شهرستان حلقه اتصال 14 استان جنوب و شرق کشور به مشهد مقدس است و باید در ابعاد ملی خدمت رسانی کند.

وی گفت: ستاد تسهیلات نوروزی تربت حیدریه امسال کار خود را زودتر آغاز می کند تا بتواند خدمت رسانی خود را در حد و شان مردم ایران و زائران حضرت امام رضا (ع) انجام دهد.

فرماندار تربت حیدریه اظهار کرد: ستاد تسهیلات نوروزی این شهرستان باید به گونه ای برنامه ریزی کند تا مسافران از مدت اقامت خود در این شهرستان بهترین بهره را ببرند.

فتحی نیا گفت: باید با پیش بینی سرما و یخبندان ناگهانی در ایام نوروز، مکان های مناسبی برای اسکان مسافران و زائران در این شهرستان در نظر گرفته شود.

وی ادامه داد: ستاد هماهنگی مدیریت بحران شهرستان تربت حیدریه نیز در مواقع بارش های رگباری بهاری و بروز سیل، باید ضمن بسیج تمام امکانات در آماده باش کامل برای مقابله با خسارات حوادث طیعی باشند.

فرماندار تربت حیدریه اظهار کرد: کمیته خدمات شهری و رفاه عمومی با محوریت شهرداری ها نسبت به آماده سازی فضاهای شهری، بوستان ها، کمپ ها و بهسازی ورودی شهر ها نسبت به معرفی جاذبه های گردشگری شهرستان اقدام کنند.

درباره تربت حیدریه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(