خانه / اخبار / تربت حیدریه / فرماندار تربت حیدریه به افزایش خدمت رسانی ستاد نوروزی این شهرستان تاکید کرد

فرماندار تربت حیدریه به افزایش خدمت رسانی ستاد نوروزی این شهرستان تاکید کرد

معاون استاندار خراسان رضوی و فرماندار تربت حیدریه گفت: ستاد تسهیلات نوروزی این شهرستان باید با استفاده از تجارب گذشته و برنامه های جدید بهتر از سالهای قبل به مسافران و زائران حضرت امام رضا (ع) خدمت رسانی کند.

به گزارش ایرنا، حسن فتحی نیا روز سه شنبه در جلسه آغاز به کار ستاد هماهنگی خدمات سفر تربت حیدریه، افزود: این شهرستان حلقه اتصال 14 استان جنوب و شرق کشور به مشهد مقدس است و باید در ابعاد ملی خدمت رسانی کند.

وی گفت: ستاد تسهیلات نوروزی تربت حیدریه امسال کار خود را زودتر آغاز می کند تا بتواند خدمت رسانی خود را در حد و شان مردم ایران و زائران حضرت امام رضا (ع) انجام دهد.

فرماندار تربت حیدریه اظهار کرد: ستاد تسهیلات نوروزی این شهرستان باید به گونه ای برنامه ریزی کند تا مسافران از مدت اقامت خود در این شهرستان بهترین بهره را ببرند.

فتحی نیا گفت: باید با پیش بینی سرما و یخبندان ناگهانی در ایام نوروز، مکان های مناسبی برای اسکان مسافران و زائران در این شهرستان در نظر گرفته شود.

وی ادامه داد: ستاد هماهنگی مدیریت بحران شهرستان تربت حیدریه نیز در مواقع بارش های رگباری بهاری و بروز سیل، باید ضمن بسیج تمام امکانات در آماده باش کامل برای مقابله با خسارات حوادث طیعی باشند.

فرماندار تربت حیدریه اظهار کرد: کمیته خدمات شهری و رفاه عمومی با محوریت شهرداری ها نسبت به آماده سازی فضاهای شهری، بوستان ها، کمپ ها و بهسازی ورودی شهر ها نسبت به معرفی جاذبه های گردشگری شهرستان اقدام کنند.

درباره تربت حیدریه

تربت حیدریه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(