خانه / اخبار / ایران و جهان / حذف جریمه استفاده از کوپن دوم بیمه نامه شخص ثالث

حذف جریمه استفاده از کوپن دوم بیمه نامه شخص ثالث

رئیس کل بیمه مرکزی گفت در حال حاضر با تصمیم دیوان عدالت اداری این قانون حذف و دیگر امکان دریافت خسارت وجود ندارد و دیگر برای استفاده از کوپن دوم جریمه دریافت نخواهد شد .

وی در خصوص کوپن های بیمه نامه شخص ثالث گفت: تا کنون  براساس قانون شرکت های بیمه می توانستند تا سقف 70 درصد طی مدت خاصی برای بیمه نامه شخص ثالث در صورت عدم خسارت، تخفیف قائل شوند و دارندگان بیمه شخص ثالث درصورت عدم استفاده از کوپن دوم جریمه نمی شدند.

اما در حال حاضر با تصمیم دیوان عدالت اداری این قانون حذف و دیگر امکان دریافت خسارت وجود ندارد و دیگر برای استفاده از کوپن دوم جریمه دریافت نخواهد شد.

 آیین‌نامه نمایندگی‌ها تغییر یافت

محمد ابراهیم امین در ادامه در خصوص  ساماندهی نمایندگی های شرکت های بیمه گفت: نمایندگی‌های صنعت بیمه را ساماندهی کردیم به گونه ای که تنها افرادی که دارای سه سال سابقه فعالیت در صنعت بیمه داشته باشند، می‌توانند طبق استاندارد و ضوابط نمایندگی شرکت‌های بیمه را دریافت کنند.

وی در ادام افزود: هر نماینده دارای کد بیمه ای است، و قبلا 61 هزار کد نمایندگی وجود داشت که با اعلام ثبت‌نام جدید، 37 هزار و 200 نماینده در آن ثبت‌نام کردند که این نشان می‌دهد کسانی که خارج از چارچوب و ضوابط به عنوان نمایندگی فعالیت می‌کردند، در این حوزه زیاد بودند و سعی در ساماندهی تمامی این افراد داریم.

درباره تربت حیدریه

تربت حیدریه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(