خانه / اخبار / تربت حیدریه / تکمیل جاده تربت حیدریه – باخرز نیازمند 500 میلیارد ریال اعتبار است

تکمیل جاده تربت حیدریه – باخرز نیازمند 500 میلیارد ریال اعتبار است

 

جاده آسفالته خراب

جاده آسفالته خراب

نماینده مردم تربت حیدریه، مه ولات و زاوه در مجلس شورای اسلامی گفت: اتمام جاده تربت حیدریه به باخرز از سمت زاوه نیازمند تخصیص 500 میلیارد ریال اعتبار است.

وی افزود طول جاده تربت حیدریه به باخرز حدود 100کیلو متر می باشد که تاکنون 15 کیلومتر آن به بهره برداری رسیده است.

وی گفت: آغاز عملیاتی اجرایی این جاده حدود 10 سال است که از سه قسمت آغاز شده و تاکنون 200 میلیارد ریال برای آن هزینه شده است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بیشترین کار اجرایی این پروژه در محدوده شهرستان زاوه انجام شده است.

خسروی در ادامه همچنین اظهار داشت: در سفر اخیر هیات دولت به خراسان رضوی وزیر راه و شهرسازی دستور احداث جاده دسترسی راه آهن تربت حیدریه را داد و به همین منظور 10 میلیارد ریال برای ورودی این شهر از سمت زاوه اختصاص یافت.

وی بیان کرد: برای شتاب بخشی در اجرای این پروژه وزارت راه و شهرسازی باید قیر مورد نیاز آن را به صورت رایگان در اختیار پیمانکار قرار دهد.

این نماینده مجلس همچنین گفت: دولت طرح جدیدی برای استفاده از بتن در جاده سازی را در حال انجام دارد که وجود کارخانه سیمان در جاده زاوه می تواند در این مسیر موثر باشد.

درباره تربت حیدریه

تربت حیدریه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(