خانه / اخبار / 197 شعبه اخذ رای و 4 هزار نفر در تربت‌حیدریه برای انتخابات آماده شده‎اند

197 شعبه اخذ رای و 4 هزار نفر در تربت‌حیدریه برای انتخابات آماده شده‎اند

فرماندار تربت حیدریه گفت: 4 هزار نفردست اندرکار انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ریاست جمهوری هستند.
شعبه اخذ رای

شعبه اخذ رای

به گزارش خبرگزاری فارس از تربت حیدریه حسن فتحی‌نیا صبح امروز در نشستی خبری اظهار داشت: انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا دو انتخابات مهم و حساس است، از این رو تمام دستگاه‌های اجرایی در حال آماده شدن برای این انتخابات مهم هستند.

فرماندار تربت‌حیدریه با بیان اینکه تعداد داوطلبان شورای اسلامی شهر و روستای شهرستان تربت حیدریه 860 نفر است، ادامه داد: تعداد داوطلبان در شهرهای تربت‌حیدریه، کدکن، رباط سنگ و بایگ 112 نفر است.

فتحی‌نیا با اشاره به اینکه تعداد داوطلبان در شهر تربت حیدریه 87 نفر بوده که از این تعداد 82 نفر مرد و پنج نفر زن ثبت نام کرده‌اند، افزود: 197 شعبه اخذ رای در این شهرستان برای اخذ آرای مردم در انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا پیش‌بینی شده است.

وی از شکل‌گیری هیئت‌های اجرایی انتخابات شوراها در همه نقاط این شهرستان خبر داد و گفت: حدود 394 صندوق رای برای انتخابات پیش روی پیش‌بینی شده است که 4 هزار نفر دست اندرکار این انتخابات در شهرستان تربت‌حیدریه هستند.

فرماندار تربت‌حیدریه با بیان اینکه جمعیت شهر تربت حیدریه 131 هزار نفر است که در انتخابات شوراها 11 نفر را انتخاب می‌کنند، بیان کرد: شرایط انتخابات شوراها، در این شهرستان 121 روستا و چهار نقطه شهری شرایط برگزاری انتخابات شوراهای شهر و روستا را دارا هستند که 380 نفر عضو اصلی و 306 نفر علی البدل هستند.

وی گفت: پنج هیئت اجرایی در حوزه انتخابات شهر و روستا تشکیل شده است که یک هیئت مدیریت انتخابات شوراهای شهر را و چهار هیئت مدیریت انتخابات شوراهای روستا را برعهده دارند.

درباره تربت حیدریه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(