خانه / اخبار / تربت حیدریه / تردد در محور تربت حیدریه – مشهد بدون زنجیرچرخ میسر نمی باشد

تردد در محور تربت حیدریه – مشهد بدون زنجیرچرخ میسر نمی باشد

فرمانده پلیس راه رباط سنگ تربت حیدریه گفت: به دلیل بارش برف، تردد خودروها در محور کوهستانی تربت حیدریه – مشهد به ویژه در گردنه های رباط سنگ و خماری این شهرستان بدون زنجیر چرخ امکان پذیر نیست.
برف روبی

برف روبی

سروان ˈرضا کرمانی زادهˈ روز سه شنبه در گفت و گو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: کولاک، ریزش برف و کاهش دید در محورهای ارتباطی شهرستان تربت حیدریه موجب کند شدن رفت و آمد وسایل نقلیه در این محورها شده است.

وی گفت: راهداران این شهرستان از ابتدای بارش برف که از ساعت پنج صبح امروز آغاز شده است اقدام به عملیات برف روبی و نمک پاشی در این محور می کنند.

وی به رانندگانی که قصد عبور از جاده ها و گردنه های برفگیر این شهرستان را دارند توصیه کرد وسایل نقلیه خود را به زنجیر چرخ و دیگر وسایل ایمنی زمستانی مجهز و با سرعت مطمئنه رانندگی کنند.

سروان کرمانی زاده اظهار داشت: پیش بینی می شود بارش برف کماکان ادامه داشته باشد لذا مسافران بایستی با صبر و حوصله بیشتری به ادامه مسیر بپردازند تا شاهد حوادث ناگوار در جاده ها نباشیم.

وی از رانندگان و مسافران خواست برای کسب اطلاعات بیشتر از وضعیت محورهای تربت حیدریه قبل از حرکت با شماره 05323223777 پلیس راه رباط سنگ و یا تلفن گویای 141 اطلاعات راهها تماس بگیرند

درباره تربت حیدریه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(