خانه / اخبار / تربت حیدریه / تربت حیدریه ظرفیت بسیار برای سرمایه گذاری بخش خصوصی دارد

تربت حیدریه ظرفیت بسیار برای سرمایه گذاری بخش خصوصی دارد

حسن فتحی نیا فرماندار تربت حیدریه

حسن فتحی نیا فرماندار تربت حیدریه

معاون استاندار خراسان رضوی و فرماندار تربت حیدریه گفت: این شهرستان در بخش اشتغال و سرمایه گذاری بخش خصوصی از ظرفیت بسیار برخوردار است.

حسن فتحی نیا روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تربت حیدریه موقعیت خوبی برای جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی در تولید و بخش اقتصاد خراسان رضوی دارد که جا دارد مسوولان، سرمایه گذاران را به این شهرستان سوق دهند.

وی با اشاره به فراهم بودن زیرساختها برای سرمایه گذاری بخش خصوصی در تربت حیدریه اظهار کرد: هم اکنون زیرساختهای شهرک های صنعتی در این شهرستان مهیا و آماده واگذاری به بخش خصوصی است.

وی با اشاره به افزایش تحقق تعهد اشتغال در تربت حیدریه گفت: با تلاش و پیگیری دستگاه های متولی طی سال گذشته تمام تعهد اشتغال در این شهرستان محقق شد.

رییس کارگروه اشتغال تربت حیدریه افزود: تعهد سال گذشته این شهرستان در این زمینه اشتغال هزار و 33 نفر بود که با هماهنگی دستگاههای ذیربط و مدیریت منابع موجود برای هزار و 257 نفر شغل ایجاد شد.

فتحی نیا ادامه داد: طی سال گذشته جلسات کارگروه اشتغال بصورت منظم و با حضور تمام اعضا تشکیل و برنامه ریزی و هماهنگی های لازم انجام گرفت و 218 طرح بزرگ برای دریافت تسهیلات به بانکها معرفی شدند.

وی بیان کرد: مجوزهای صادره برای سرمایه گذاری بخش خصوص در این شهرستان طی سال گذشته 247 مورد بوده است.

فرماندار تربت حیدریه گفت: در حوزه ایجاد مشاغل خانگی نیز سال گذشته شاهد رشد چشمگیر در این شهرستان بودیم و با تقویت هرچه بیشتر این مشاغل می توان سطح بالاتری از اشتغال را ایجاد کرد.

درباره تربت حیدریه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(