خانه / اخبار / تربت حیدریه / تاسيس شركت‌هاي دانش بنيان در دانشگاه آزاد اسلامي تربت حيدريه پیگیری می‌شود

تاسيس شركت‌هاي دانش بنيان در دانشگاه آزاد اسلامي تربت حيدريه پیگیری می‌شود

رییس دانشگاه آزاد اسلامی تربت حيدريه با اشاره به توسعه و جذب رشته‌هاي جديد در مقاطع تحصيلات تكميلي از پیگری تاسيس شركت‌هاي دانش بنيان و توجه به رويكرد پژوهش محوري در این دانشگاه خبر داد.
دانشگاه آزاد تربت حیدریه

دانشگاه آزاد تربت حیدریه

به گزارش سایت تربت حیدریه به نقل از خبرنگار مهر، محمد علی علیزاده اردوی توجیهی دانشجویان جدید دانشگاه آزاداسلامی واحد تربت حيدريه ویژه دختران و پسران دانشجو در سه مقطع كارداني؛ كارشناسي و كارشناسي ارشد برگزار شد.

عليزاده در این مراسم گفت: دانشگاه آزاد اسلامي با سابقه 30 ساله امروز به عنوان يكي ازمهم ترين مراكز علمي و پژوهشي و تحقيقاتي كشور و جهان اسلام مطرح است.

وی با اشاره به اينكه يكي از مهمترين بال‌هاي آموزش عالي در كشور دانشگاه آزاد اسلامي مي باشد افزود؛ دانشگاه آزاد اسلامي در كنار ديگر دانشگاه‌ها به‌عنوان يك بال مهم آموزشي؛ پژوهشي و فرهنگي خدمات است كه با گذشت سه دهه از فعاليت اين دانشگاه ،دانشگاهي كه با كمك معمار كبير انقلاب اسلامي حضرت امام خميني‌(ره) و مسئولان دلسوز تبلور ويژه‌اي يافته است و اكنون نيز توسعه كيفي اين يادگار بنيانگذار جمهوري اسلامي مورد نظر مسئولين این دانشگاه است.

علیزاده اظهار کرد: براي توسعه كيفيت دانشگاه در حوزه هاي آموزشي، پژوهشي، فرهنگي و رفاهي بايستي به دنبال توسعه تحصيلات تكميلي در مقاطع ارشد و دكتري باشيم تا بتوانيم از خروج طالبان علم به خارج از مرزها اقدام و بستر مناسبي براي تحصيل ايجاد نماييم.

وی به فعاليت هاي دانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه در قسمت‌هاي مختلف پرداخت و گفت: در راستاي توسعه دانشگاه آزاد اسلامي تربت حيدريه فعاليت در مسيري است كه سازمان مركزي ترسيم کرده است و مواردی مانند ايجاد پارك‌هاي علم و فن‌آوري، انتشار نشريات معتبر پژوهشي، توسعه امور عمراني و رفاهي، توجه ويژه به مسائل فرهنگي، توسعه  و جذب رشته هاي جديد در مقاطع تحصيلات تكميلي، تاسيس شركت‌هاي دانش بنيان، توجه به رويكرد پژوهش محوري، هوشمندسازي كلاس‌هاي آموزشي تجهيز آزمايشگاه‌ها و كارگاه‌ها در حال پيگيري است.

درباره تربت حیدریه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(