خانه / اخبار / تربت حیدریه / بیمارستان دولتی نهم دی تربت حیدریه نیاز بیشتری به امکانات پزشکی دارد

بیمارستان دولتی نهم دی تربت حیدریه نیاز بیشتری به امکانات پزشکی دارد

بیمارستان نهم دی تربت حیدریه

بیمارستان نهم دی تربت حیدریه

معاون دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه گفت: بیمارستان آموزشی دولتی نهم دی این شهرستان نیاز بیشتر به امکانات پزشکی دارد.

دکتر محمدرضا بهروز در گفت و گو با خبرنگاران افزود: با توجه به مراجعه بیماران شش شهرستان اطراف به بیمارستان نهم دی تربت حیدریه، تجهیز آن به دستگاه های پیشرفته پزشکی بخصوص ˈ ام آر آیˈ بسیار ضروری است زیرا عدم وجود آنها باعث شده تا بیماران به مرکز استان مراجعه کنند.

وی گفت: در بیمارستان نهم دی تربت حیدریه سه رشته تخصصی در بخشهای زنان و زایمان، بیهوشی و جراح عمومی به صورت دائم و شبانه روزی خدمات پزشکی ارایه می دهد.

معاون دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با اشاره به اجرای طرح تحول نظام سلامت، اظهار کرد: مردم از اجرای طرح تحول نظام سلامت رضایت دارند و خدمات بهداشتی با کیفیت بالا به آنان ارایه می گردد. بهروز با اشاره به تلاش مداوم ستاد طرح تحول نظام سلامت در دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه برای رفع مشکلات و موانع موجود، افزود: همه وظیفه داریم در کاهش مشکلات مردم و خدمت موثر به آنان که افتخاری ارزشمند است، تلاش فراوان داشته باشیم.

وی بیان کرد: اطلاع رسانی مطلوبی در جهت اجرای طرح تحول نظام سلامت در سطح شهرستان تربت حیدریه صورت گرفته و مردم هم استقبال خوبی از این طرح داشتند.

او گفت: در جهت بهتر اجرا شدن طرح تحول نظام سلامت، نظارت جدی بر کار پزشکان و پرستاران در دستور کار این معاونت قرار گرفته است.

درباره تربت حیدریه

تربت حیدریه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(