خانه / اخبار / تربت حیدریه / بهره برداری از 9 طرح عمران شهری در تربت حیدریه

بهره برداری از 9 طرح عمران شهری در تربت حیدریه

در دومین روز از دهه مبارک فجر 9 طرح عمران شهری شهرداری تربت حیدریه روز سه شنبه مورد بهره برداری قرار گرفت.

 

شهردار تربت حیدریه در آیین افتتاح این طرح ها و نیز رونمایی از تجهیزات ناوگان موتوری شهرداری که با حضور فرماندار تربت حیدریه و شماری از مسئولان انجام شد، گفت: برای اجرا و تکمیل پروژه های یاد شده و خرید تجهیزات جدید، جمعا 100میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

Untitled-2
رمضانعلی شورابی با بیان اینکه از ابتدای امسال 250 هزار مترمربع خیابان اصلی و فرعی و نیز ورودی های شهر آسفالت شده است، افزود: نیمی از اعتبار یاد شده تنها برای اجرای عملیات آسفالت شهر تربت حیدریه شده است.
وی به خرید دو دستگاه پخش شن و نمک، خودروی حمل اموات و یک دستگاه غلتک اشاره کرد و گفت: تبدیل آرامستان دیزقند به پارک محله، اصلاح هندسی و اجرای روکش آسفالت فاز یک بلوار باهنر، طرح جمع آوری آب های سطحی و اجرای پارک طبیعت کودکان و بانوان از مهمترین پروژه های افتتاحی شهرداری است.
شورابی در خصوص پارک در دست ساخت بانوان تربت حیدریه اظهار کرد: این پارک در زمینی به مساحت 15 هزار مترمربع ساخته می شود که تاکنون بالغ بر هزار میلیارد ریال برای مناسب سازی و تجهیز آن هزینه شده است.

Untitled-2

وی با بیان اینکه پارک مخصوص بانوان با تجهیزات کامل و به صورت محصور در منطقه پارک جنگلی پیشکوه واقع است، افزود: این پارک در فروردین سال 95 به صورت رسمی افتتاح خواهد شد، اما برنامه های توسعه ای، تکمیل و تجهیز آن ادامه خواهد داشت.
به گفته شورابی، برای این پارک پیست های معمولی و حرفه ای دوچرخه سواری، زمین والیبال، بسکتبال، وسایل بازی کودکان، ابزار و لوازم تندرستی در فضای باز بوستان، سرویس های بهداشتی، آلاچیق و نیمکت و مسیرهای مناسب پیاده روی در نظر گرفته شده است.
معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه نیز در جریان افتتاح طرح های شهرداری گفت: سرمایه گذاری شهرداری در حوزه عمران شهری قابل ستایش است و نشان از توجه مجموعه شورای اسلامی شهر و شهرداری به ایجاد فضاهای سالم تفریحی دارد.
حسن فتحی نیا افزود: کلیه دستگاه های مرتبط نظیر شرکت برق، آب، مخابرات، گاز و دستگاه هایی که به شکلی در توسعه منطقه جنگلی پارک پیشکوه می توانند نقش داشته باشند، لازم است با شهرداری همکاری و تعامل لازم را داشته باشند.
مرکز شهرستان 250 هزار نفری تربت حیدریه در 150 کیلومتری جنوب غربی مشهد قرار دارد.

درباره تربت حیدریه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(