خانه / اخبار / بهره‌برداری از میدان بار تربت حیدریه پس از 8 سال بلاتکلیفی

بهره‌برداری از میدان بار تربت حیدریه پس از 8 سال بلاتکلیفی

شهردار تربت حیدریه از بهره‌برداری میدان بار جدید شهرستان پس از 8 سال بلاتکلیفی با هزینه‌ای بالغ بر 20 میلیارد ریال خبر داد
میدان بار

میدان بار

مهدی ناصری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تربت حیدریه اظهار داشت: میدان بار جدید در زمینی حدود سه هکتار و با 65 مغازه بارفروشی و 15 مغازه غیر بارفروشی با کلیه امکانات رفاهی جهت همشهریان ساخته شده و از لحاظ زیبایی و امکانات در استان‌های مجاور بی‌نظیر است.

وی افزود: هزینه آماده‌سازی این میدان بار حدود 20 میلیارد ریال برآورد شده که توسط شهرداری و نیز از محل مغازه‌های غیر بارفروشی تامین شده است.

شهردار تربت حیدریه در خصوص امکانات میدان بار اظهار داشت: باسکول‌های تمام اتوماتیک شبانه‌روزی، فضای سبز، خوابگاه رانندگان و محل استراحت موقت خانواده‌ها، مسجد، سرویس بهداشتی و حمام از جمله این امکانات است.

وی ادامه داد: شهرداری در قبال دریافت سه میلیارد ریال از کسبه میدان بار متعهد شد عملیات آماده‌سازی محوطه را انجام داده و ساخت مغازه‌ها به عهده اعضا قرار گرفت.

شهردار تربت حیدریه در ادامه میزان خسارات وارده و سرقت‌های اخیر توسط افراد ناشناس در شهر را 104 میلیون ریال عنوان کرد و افزود: خسارات وارده شامل آسیب رساندن به ایستگاه‌های اتوبوس سازمان اتوبوسرانی‌، آسیب رساندن به لوازم بازی کودکان در سطح شهر، سرقت انواع کابل‌های روشنایی به متراژ حدود 150 متر و … بوده است.

 

درباره تربت حیدریه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(