خانه / اخبار / ایران و جهان / بنزین 2 هزار تومان بیشتر نمی‌شود/عده‌اي مي‌خواهند بازار را متوقف کنند

بنزین 2 هزار تومان بیشتر نمی‌شود/عده‌اي مي‌خواهند بازار را متوقف کنند

رئيس جمهور با بيان اينكه فاز دوم طرح هدفمندی اجرا خواهد شد، گفت: عده‌ای آمده‌اند بازار ما را متوقف کنند و عده‌اي نيز در داخل با آن‌ها همراهی می‌کنند زيرا می‌خواهند در مردم یاس به وجود بیاورند و جنگ روانی راه‌ بیاندازند.
احمدی نژاد

احمدی نژاد

احمدی نژاد با اشاره به برخي ناآرامي‌ها در بازار گفت: عده‌ای آمده‌اند بازار ما را متوقف کنند و عده‌اي نيز در داخل با آن‌ها همراهی می‌کنند زيرا می‌خواهند در مردم یاس به وجود بیاورند و جنگ روانی راه‌ بیاندازند.

رئيس جمهور اضامه کرد: ما می‌گفتیم که به دولت کمک کنید تا فشارهایی که از طرف دشمن وارد شده است را پشت سر بگذاریم اما می‌گفتند دولت مقصر این بازار است.

احمدي‌نژاد با اشاره به تحريم گسترده عليه ملت ايران تصريح کرد: دولت‌های غربی و آمریکا زورگویی می‌کنند ولی دولت و ملت ایران در کنار يکديگر طرح‌ها و فشارهای اقتصادی را می‌شکند تا به قله‌های پیشرفت برسد اما همچنان برخی نمی‌گذارند.

وي تاکييد کرد: تلاطمی در بازار بوجود آورده‌اند لذا ما به آن‌ها می‌گوییم دست از خباثت بردارند و همراه ملت باشند زيرا این حرکت‌ها جلوی ملت را نمی‌تواند بگیرد، ملت ایران بر تمام تحریم‌ها غلبه می‌کند لذا روسیاهی برای آن‌ها است و کمتر از چهار، پنج ماه بساط این‌ افراد جمع خواهد شد.

رئيس دولت با اشاره به نامگذاري امسال به نام سال حماسه سیاسی حماسه اقتصادی اظهار داشت: اوج حماسه سیاسی انتخابات است زيرا آن حق ملت و اعمال اراده ملت است لذا نظر رهبر معظم انقلاب بر این است که اراده ملت باید اعمال شود.

احمدي نژاد تاکييد کرد: حضور 50 میلیونی در انتخابات، دولتی قدرتمند را تشکیل می‌دهد لذا اين دولت هم تا آخرین نفس در خدمت شماست و نوکری شما را خواهد کرد و به این افتخار می‌کند.

وي با اشاره به اجراي هدفمندي يارانه‌ها در اين دولت عنوان کرد: فاز دوم طرح هدفمندی اجرا خواهد شد لذا برخی می‌خواهند این طرح را شکست خورده نشان داهند.

رئيس‌جمهور ادامه داد: آن‌ها بدانند که دنباله‌رو کشورهای غربی هستند، می‌گویند هدفمندی تورم را به دنبال دارد، دیدید که پنج، 6 درصد بیشتر نبود، بازار را به خاطر هدفمندی خراب می‌کنند و می‌گویند در فاز دوم هدفمندی بنزین 7 هزار تومان می‌شود، اگر صددرصد هدفمندی هم انجام شود، بنزین 2 هزار تومان بیشتر نمی‌شود.

انتهاي پيام/

درباره سمیرا دانش

سمیرا هستم ، دانشجوی رشته گرافیک ، اهل تربت حیدریه ، اما فعلا مشهد درس میخونم. :)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای لازم علامت گذاری شده است *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

B-) ;-) :yahoo: :whistle: :wac: :unsure: :soot: :scratch: :rose: :p :negative: :mail: :laughing: :heart: :good: :cry: :bye: :D :-) :-(